«

«

Pro 05

Derby s Čáslaví ovládli Sršni!

Týmový výkon, splnění taktických pokynů a zodpovědná hra do obrany zajistili Sršňům všechny tři body z utkání proti Čáslavi!

Stručné hodnocení utkání hlavním trenérem Kadlecem a Vojtou Dytrychem si můžete přečíst na následujících řádcích.

Hlavní trenér Jiří Kadlec

Trenére, jak hodnotíte utkání s Čáslaví?

Výhra v derby se dá hodnotit jedině kladně. Podařilo se nám  otočit výsledek využitím přesilovky 5-3 a pokračující 5-4. A přestože nás soupeř občas zavřel v pásmu nedovolili jsme mu žádnou vyloženou šanci. Závěr utkání jsme se vyvarovali  našich obvyklých zkratů a zvládli ho skvěle takticky.

Co ještě do konce roku mužstvo čeká?

Do konce roku nás čeká už jen jedno utkání. V neděli doma přivítáme Vlašim, bylo by super zakončit kalendářní rok domácí výhrou.

Vojtěch Dytrych, střelec kutnohorské páté branky

Vojto, jak ty hodnotíš utkání?

Utkání hodnotím samozřejmě kladně. Každý bod je pro nás pozitivní a to, že se nám je povedlo získat v derby přidá na spokojenosti. Utkání si myslím, že jsme si užili, hráli jsme přesně tak, jak jsme si řekli a přineslo to ovoce.

Svou brankou jsi se zasloužil o navýšení náskoku na tři góly, čímž jsi dodal potřebný klid na hokejky do posledních minut. Popíšeš nám ji?

Popravdě hlavní co si pamatuji je, že jsem si přál abych už mohl střídat, jelikož jsem přetáhnul střídání. Nicméně se nám povedlo zachytit puk a Mates Jelínek nás vyslal do protiútoku 2 na 1. Tam jsem raději volil střelu, jelikož mi obránce nedovolil nahrát. A  naštěstí jsem to trefil, tak jak jsem chtěl.

Tvému útoku s Lukášem Beranem a Jirkou Kadlecem to tam zatím letos padá. Jak se ti s klukama hraje?

S klukama vycházíme dobře nejen na ledě ale i mimo něj, a to si přenášíme i do hry. Oba to jsou to výborní hokejisté. Daří se nám plnit, to co neustále trénujeme a prozatím nám to vychází.