«

«

Lis 27

Sbírka pro Ondru

V našem oddílu najdete desítky různých životních příběhů. Ne všechny jsou však pouze veselé. 

Čtrnáctiletý bráška Verči Černé ze sršního dorostu se již několik let statečně pere se zákeřnou nemocí. Kvůli vzácnému onemocnění kosti byla Ondrovi v roce 2021 amputována noha a následně absolvoval dvouletou léčbu, po které se mu bohužel osteosarkom vrátil. Ondra se s ním tak musí poprat již po třetí.
Rozhodli jsme se tak, že dnešním dnem startujeme finanční sbírku na Ondru! 🙏 
Co je cílem sbírky? 💙 Maminka Markéta nyní musí řešit potíže s novým bydlením pro sebe a oba sourozence. Chtěli bychom tak s Vaší pomocí Markétě, Verče a Ondrovi usnadnit přechod do nového domova a vybudovat alespoň částečnou finanční rezervu v rodinném rozpočtu.
 
Jak přispět? 💶 Na transparentní účet, který jsme zřídili pro účely této sbírky. Číslo bankovního účtu je ❗️ 6608127349/0800 ❗️ Také můžete využít platbu přes QR kódy, které najdete během nadcházejícího domácího utkání s Časlaví v útrobách zimního stadionu či na konci tohoto článku. 
Kde najdu výpis z transparentního účtu? 📲 Veškeré platby si můžete prohlédnout na tomto odkaze https://bit.ly/Transparentni-ucet-sbirka-pro-Ondru
 
Kdy se peníze dostanou k rodině? 🤔 Vybrané prostředky předáme Ondrovi a jeho rodině 10. prosince během domácího utkání „A“ týmu proti Vlašimi.
 
Pojďte do toho s námi! Každá koruna se počítá 💙