Derby s Kolínem jsme nezvládli

001

DOHRÁVKA 9. kolo – středa 8.11.2017
SC Kolín – SK Sršni Kutná Hora 11:3 (4:2; 3:0; 4:1)

Na derby s Kolínem jsme se vypravili v nezvyklý středeční odpolední čas. Zápas začal ve velice svižném tempu, problém byl ten, že jen ze strany soupeře. V předchozích zápasech jsme dobře bruslili a včas napadali soupeře, to vše dnes neplatilo. Byly jsme pomalejší, málo důrazní, a proto soupeř měl dostatek času na své akce, postupně odskočil na 4:0 a jen díky Dominikovi v brance jsme nedostali výrazně vyšší příděl. Koncem první třetiny jsme dokázali dvěma brankami snížit na 4:2, bohužel následně během zápasu jsme z našich šancí nevytěžili nic a tak soupeř postupně navyšoval náskok na 11:2, v poslední minutě zápasu využil naší přesilovku Dominik Franc a korigoval konečný stav.

Hned 9.11. nás čeká další těžký zápas, kdy na náš led přijíždí aktuální vedoucí tým tabulky Hvězda Praha. Musíme do zápasu vstoupit aktivněji než dnes, abychom nezávisle na výsledku utkání mohli říci, že každý hráč nechal na ledě vše, co bylo v jeho silách.