«

«

Zář 06

Dorost v přípavě nestačil na Chotěboř

V neděli 4. 9. 2016 se naši dorostenci sešli k dalšímu, již třetímu přípravnému zápasu, tentokráte proti hráčům z Chotěboře. Naši chlapci do první třetiny vstoupili nebojácně, hra se přelévala z jedné půlky hřiště na druhou. Oba týmy si vypracovaly několik šancí, ale šťastnější byli hráči Chotěboře a po rychlém úniku se ujali ve třetí minutě vedení. To naše hráče vyburcovalo a na začátku čtvrté minuty a po krásné akci a nahrávce Tomáše Hudce skóroval Petr Koubský a srovnal stav utkání na 1:1. Sršni v tlaku nepolevili a po rychlé akci Tomáše Hudce na začátku sedmé minuty zvyšoval na 2:1 Adam Link. To byl, ale z naší strany poslední gólový moment v zápase.

Soupeř jakoby se postupem času rozehrával a po velkém tlaku využil skrumáže před naší bránou a srovnal na 2:2 v půlce osmé minuty. Soupeř měl ještě několik velkých šancí, ale ty zázračně zlikvidoval svými zákroky gólman Tomáš Pekař. Díky tomu už soupeř v první třetině neskóroval a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu. Druhá třetina zpočátku přinesla šance na obou stranách, ale přeci jen soupeř z Chotěboře začal naše hráče přehrávat a postupem času jsme se urputně bránili. Naši brankaři Tomáš Pekař a po vystřídání v půlce zápasu i  Petr Gygal předváděli množství výborných zákroků, ale v třicáté sedmé minutě přeci jen soupeř zvýšil na 3:2. Tímto výsledkem také druhá třetina skončila. Ve třetí třetině už jednoznačně převzali taktovku zápasu hráči z Chotěboře a ve čtyřicáté deváté, padesáté páté a padesáte sedmé minutě zvýšili po chybách naší obrany na konečných 6:2 pro Chotěboř.