«

«

Úno 13

Dva víkendové zápasy body nepřinesly

Rozhodla první třetina

 SK Sršni Kutná Hora – HK Kralupy nad Vltavou 2:5(1:4,1:1,0:0)

 V sobotu 10.2. přivítal mladší dorost na domácím ledě mužstvo Kralup nad Vltavou. A byly to právě Kralupy, kterým se podařil lépe vstup do zápasu. Do vedení 0:1 se hosté dostali v čase 02:42 po hrubé chybě naší obrany. V čase 05:30 navýšily Kralupy svoje vedení na 0:2, po tom, co využily přesilovou hru. Ve svém tlaku, ale hosté nepolevovali a v čase 08:09 navýšili svoje vedení na 0:3 a to dokonce ve vlastním oslabení. Našim se podařilo snížit na 1:3 v naší přesilové hře v čase 09:57. Souhru s Pavlem Bartošem gólově zakončil výbornou střelou z dálky Petr Zábraha. Hostům se podařilo do konce první části hry ještě jednou skórovat a navýšit svoje vedení na 1:4 v čase 14:05.  Druhá dvacetiminutovka byla od svého začátku mnohem vyrovnanější, než ta první. Našim se několikrát podařilo ohrozit soupeřovu branku, bohužel však bez gólového zásahu. Byl to soupeř, který v čase 26:45 po jedné z našich chyb navýšil svoje vedení na 1:5. Naši bojovali jak Lvi, a i přes nepříznivé skóre chodili naplno do každého souboje. Postupně dokonce získávali mírnou převahu, kterou v čase 36:57 po samostatné akci krásně gólově využil Tomáš Knížek a snížil tak na 2:5.Třetí část hry hodně připomínala tu druhou. Šance byly k vidění na obou stranách, ale další branky jsme se ani od jednoho týmu už nedočkali. Soupeř díky velice dobře sehrané první části, kdy Sršně dokonale zaskočil a vytvořil si rozhodující náskok naprosto zaslouženě zvítězil. Sršni, ale nemusí truchlit. První třetinu sice výrazně ztratili, ale ve druhé a třetí části hry byli naprosto vyrovnaným soupeřem mužstvu Kralup nad Vltavou. Velice dobře odchytal utkání brankář Sršňů Jakub Červinka, který několikrát zlikvidoval nebezpečné akce soupeře.

Sestava: Jakub Červinka

Jan Hnilička, Jan Stružinský, Ondřej Mašín, Filip Mikeška, Adriana Dubová, Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš, Petr Zábraha, Vojtěch Hobza, Mikuláš Hynek, Sebastián Bandy, David Trnka, David Zvěřina, Šimon Pokorný, Tomáš Knížek.

Branky: Petr Zábraha, Tomáš Knížek

Asistence: Pavel Bartoš

Vyloučení: 6:7(12min:14min)

Využité přesilovky: 1:1

 

 

Vysoká porážka od Mělníka

SK Sršni Kutná Hora – HC Junior Mělník 1:8(1:1,0:2,0:5)

V neděli 11.2. přivítal mladší dorost na svém ledě k odvetě soupeře z Mělníka. Byl to právě Mělník, který se v čase 01:22 ujal po chybě naší obrany vedení 0:1.Sršnům se podařilo srovnat v čase 10:32 na 1:1, když po přihrávce Pavla Bartoše přesně zakončil Tobiáš Klazar. V dalším průběhu 1.třetiny jsme se přes šance na obou stranách již další branky nedočkali. Druhá třetina i přes svoji vyrovnanost Sršňům žádnou branku díky střelecké neschopnosti nepřinesla. Naopak Mělníku se podařilo v čase 28:01 vstřelit branku na 1:2 a v čase 36:14 na 1:3. Poslední část hry byla pro Sršně naprosté fiasko. Nejenom, že se nedostali   k vážnějšímu ohrožení branky, ale navíc obrana vůbec nedokázala čelit soupeřovým atakům. Mělník postupně přidal dalších pět zásahů do naší branky a to v čase 45:03,46:03,49:40,53:44 a 58:54. Hosté zaslouženě zvítězili 1:8. Doufejme, že příští víkend ve Frýdlantu Sršni zabodují!

Sestava: Jakub Červinka, Martin Lukeš

Jan Hnilička, Jan Stružinský, Ondřej Mašín, Filip Mikeška, Adriana Dubová, Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš, Petr Zábraha, Vojtěch Hobza, Mikuláš Hynek, Sebastián Bandy, David Trnka.

Branky: Tobiáš Klazar

Asistence: Pavel Bartoš

Vyloučení: 2:1(4min:2min)

Využité přesilovky: 0:1