«

«

Říj 12

Hrát jednu třetinu nestačí

Pátek 11.10.2019 SK Sršni Kutná Hora – HC Poděbrady 2:10 (1:1,1:6,0:3) V pátečním večerním zápase přivítala juniorka na domácím ledě soupeře z Poděbrad. Po vyrovnané úvodní třetině nakonec junioři prohráli se svým soupeřem vysokým rozdílem 2:10.

I když herní projev juniorů se v posledních dvou zápasech výrazně zlepšil, na vítězství v soutěži to dosud nestačilo. Proti Poděbradům jsme v úvodní třetině předváděli slušný hokej s vyrovnanou útočnou i obrannou hrou. Ve 13. minutě jsme šli dokonce do vedení brankou Filipa Mikešky. Bohužel jsme své vedení udrželi pouze minutu a do kabin se odcházelo za stavu 1:1. I přes tento výsledek byl trenér Bednář s hrou spokojen. Ve druhé třetině se ale projevila naše nezkušenost a určitá herní naivita. Soupeř dokázal potrestat náš malý důraz a sérii chyb. I Sršni si dokázali vytvořit několik brankových příležitostí, ale proměnit dokázali pouze jednu z nich, když ve 28. minutě snižoval Vojta Hobza na 2:4. V poslední třetině se už Sršni střelecky neprosadili a prohráli ji 0:3.

Sestava: Červinka – Zvěřina, Kopecký, Knížek, Bartoš, Hnilička, Secký, Plíhal, Klazar, Hobza, Cihlář, Mikeška, Hladík, Koubský

Branky a nahrávky: 13.  Mikeška (Klazar, Hladík), 14. Hobza (Secký, Plíhal)

Tresty: 4:6 Využití: 0:0 Oslabení: 0:0

Trenér: Stanislav Bednář