«

Lis 08

Junioři se rozjeli a dál válcují soupeře. Kralupům nasázeli osm gólů.

SK SRŠNI Kutná Hora – HK Kralupy nad Vltavou 8:2 (3:0, 2:1, 3:1)

Zlepšený výkon celého týmu, zapracování dorostenců pod vedením trenéra Bednáře funguje zápas od zápasu lépe, atmosféra v týmu je skvělá.
Výkon týmu se vždycky skládá z výkonu a nasazení jednotlivců a to je to, v čem se Sršni pořád zlepšují.

První třetinu předváděli Sršni kvalitní výkon, s velmi dobrým pohybem, dobrou rozehrávkou i kombinací,
hodně času odehráli na polovině kralupských, i proto si vynutili dvě přesilovky. Přestože jsme je nevyužili, dokázali jsme se gólově prosadit. První otevřel skóre nejmladší hráč v týmu Dominik Bachtík, když dostal luxusní nahrávku od Petra Švejdy. Puk musel trefit do odkryté brány, a nemýlil se.
Za necelou půlminutu, si vybral slabší chvilku gólman hostů, když se pokusil rozehrát, ale nastřelil Jendu Tvrdíka, který po rychlém zpracování zvýšil na 2:0.
A protože byl Jenda dneska v laufu, počkal si na konec třetiny a devět sekund před jejím koncem našel třetí důvod k rozveselení spoluhráčů i fanoušků. Do kabiny jsme proto odcházeli se slibným náskokem tří gólů.

Jak skončila první třetina, tak začala druhá. Opět úřadoval Jenda a ve druhé minutě dovršil čistý hattrick a skóre poskočilo už na 4:0.
Ve 28. minutě jsme hráli první oslabení a byla to jedna z mála věcí, která se nám moc nepovedla. Soupeř nás doslova rozebral a snížil na 4:1.
Ve 39. minutě jsme přečíslili domácí obranu během přesilovky, kombinace ovšem nebyla úspěšná a hra se posunula do rohu. Po opětovném vybojování puku, ale nahrál Petr Švejda k pravému kruhu, kde z obtížné pozice, ale o to efektněji trefil Aleš Sádlo už popáté bránu hostí.
Stav 5:1 po dvou třetinách udržoval správnou atmosféru v týmu, takže nástup do poslední části byl plný chuti po dalším vítězství.
Na začátku 46. minuty si nahrával první útok před brankou Kralup tolikrát, že už to hrozilo ztrátou jejich vlastní orientace v prostoru… Jeden odražený puk se naštěstí odrazil do volného prostoru kde ho zpracoval Mates Jelínek a nad ležícího gólmana pověsil gól č.6. Podíl na brance byl připsán Jendovi Tvrdíkovi a Tomáši Fišarovi.
Za necelé dvě minuty se utrhl ze řetězu Láďa Šváb, který projel z vlastní brankové čáry až k protější bráně a rychlou střelou rozsvítil na tabuli sedmičku.
Osmý gól jsme dali v 57.minutě. David Marvan, který dnes podával naprosto skvělý výkon, našel Michala Švába, který se protlačil do útočného pásma a střelou z kruhu uzavřel náš gólový účet.
Přestože jsme byli výrazně lepším týmem, skóre zápasu uzavřeli hosté. Několik desítek sekund před koncem zápasu už nejspíš nebylo naše soustředění na hru tak velké, proto jsme neuhlídali hráče, který vyjel zpoza brány a upravil celkový stav zápasu na 8:2.

Pochvalu za dnešní výkon zaslouží všichni hráči, protože odvedli opravdu dobrou práci. Opět  hráli také disciplinovaně. Protože byli aktivní po celou dobu zápasu, byl to soupeř, kdo musel používat nedovolené zákroky a zastavovat rozjeté Sršně.

Co zůstává a současně to dělá největší  problémy soupeřům, je produktivita celého týmu. V tomto zápase bodovalo 10 hráčů ze třinácti, osm gólů nastřílelo 6 hráčů, a Jenda Tvrdík to navrch ozdobil čistým hattrikem a současně vítězným gólem.
To je něco, co dělá juniorský tým Sršňů silným. Bodujeme jako tým, hrajeme jako tým.

Sestava: Kunášek Michal
Marvan David, Šváb Ladislav, Švejda Petr, Konečný Miloš
Bachtík Dominik, Böhm Tomáš, Dytrych Vojtěch, Fišar Tomáš, Jelínek Matouš, Jestříbek David,
Sádlo Aleš, Šváb Michal, Tvrdík Jan

Branky:               Bachtík, Tvrdík 3x, Sádlo, Jelínek, Šváb Ladislav, Šváb Michal
Asistence:          Švejda 2x, Jestříbek, Jelínek, Tvrdík , Fišar, Marvan
Vyloučení:          16 minut : 10 minut