«

«

Zář 15

Kolínští mladší žáci ukázali svou kvalitu

V sobotu nastoupili mladší žáci k prvnímu mistrovskému utkání sezóny proti možná nejlepšímu týmu soutěže SC Kolín (jasno bude po konci letošní sezóny). Od začátku jsme věděli, že nás nečeká procházka růžovou zahradou, ale zápas samotný dopadl snad nejhůř jak mohl. Do zápasu šli Sršni v záplatované sestavě, kdy nám museli pomoc hráči z nižší kategorie, jinak by se zápas ani neodehrál. Soupeř byl od začátku na ledě dominantní a drtivému tlaku se nedalo dlouho odolat. Ačkoliv se všichni hráči snažili co mohli první třetinu jsme nakonec prohráli pro nás milosrdně 0:4. V brance kraloval Jakub Červinka a Sršně zachránil od ještě většího přídělu gólů. Do druhé třetiny nastoupil do branky Petr Gygal, který rovněž dělal co mohl, ale děsivému přídělu 8 gólů během 17 minut nedokázal zabránit. Zbylou část třetiny dochytal Jakub Červenka, který však dostal ještě dva góly. Třetí třetina pak skončila pro Sršně 0:6, kdy skóre se zastavilo na hrozném číslu 0:20.  Co dodat? Kdo zápas viděl mohl říci jediný: Soupeř byl výborný a v současné sestavě Sršni pro něj nejsou soupeřem.