«

«

Bře 22

Letní soustředění mládeže (přípravka – dorost)

Ahoj hokejisto,

hokejový klub kutnohorských Sršňů Tě zve na letní soustředění, které proběhne v Rekreačním středisku Zbraslavice na konci letních prázdnin. Každoroční zájem mladých hráčů je dobrým měřítkem spokojenosti a naší vizitkou pro nové účastníky. Věřím, že budeš spokojen s bohatým programem, který jsme si pro Tebe a Tvé spoluhráče připravili. Našim přáním je, abys byl při odjezdu bohatší nejen o hokejové dovednosti, ale i nová kamarádství, zážitky a třeba i medaile a diplomy za odvedené výkony.

POZVÁNKA:  PŘIHLÁŠKA: 

Instrukce k pobytu :

– sraz v neděli 21.8.2011 v 10:00 hod. v Rekreačním středisku ve Zbraslavicích

– při příjezdu je nutno odevzdat průkazku pojištěnce nebo její fotokopii a prohlášení o zdravotním stavu dítěte

– při závažném a opakovaném porušení disciplíny a kázně na soustředění bude dítě odesláno zpět na náklady rodičů

– předpokládaný odjezd v neděli 28.8.2011 po 10.00 hodině. Individuálně ze Zbraslavic.

adresa ubytování : Rekreační a sportovní středisko „U Starého rybníka“, Zbraslavice 255.

seznam věcí : Vhodné oblečení pro dané období, sportovní oblečení a obutí na hřiště i do tělocvičny, hygienické potřeby, pyžamo, přezůvky, plavky. Na spaní v chatkách spacák a případně karimatku. Kapesné dle vlastního uvážení (při odjezdu lze uložit u ved.soustř., jinak není možno za něj přejímat odpovědnost). Nedoporučujeme drahé věci (mobily, dig.hry apod.), jinak opět nemůžeme za tyto věci přejímat odpovědnost.

Bude-li probíhat trénink i na ZS v Kutné Hoře, připravte dětem do kabiny kompletní hokejovou výstroj a hokejku, ribano, ručník, hygienické potřeby, pantofle a láhev na pití.

 

Účast svého dítěte potvrďte vedoucímu soustředění p. Zdeňkovi Jelínkovi na mail yohanka@wo.cz nejpozději do 27.4.2011. Cenu soustředění, příp. zálohu ve výši min. 1.500 Kč, uhraďte prosím nejpozději do úterý 27.4. u p. Zdeňka Jelínka. Případný doplatek uhraďte nejpozději do 24.6.2011, p. Jelínkovi. V obou případech Vám bude vydán pokladní dokladna převzatou částku. Z organizačních důvodů bude záloha vybírána v těchto termínech na zimním stadionu v Kutné Hořevždy v úterý 18:30 – 19:00h, 12.4., 19.4. a 26.4.2011.