«

«

Bře 26

Fórum v provozu !! Registrujte se !

Počínaje dnešním dnem jsem uvedl do provozu FÓRUM. Odkaz na něj najdete ve vodorovné liště nad tímto textem (ale to je asi všem jasné 😉 ) Fórum je viditelné bez omezení, ale pro psaní příspěvků se musíte zaregistrovat. A jelikož je fórum pro všechny věkové kategorie Sršňů tak pro přehlednost budou všichni registrovaní uživatelé zařazeni do příslušné kategorie a barevně rozlišeni. Hlavním úkolem fóra je jednoduchým a přehledným způsobem (kdo nezná tento typ fór, bude muset možná chviličku přivykat) umožnit sdělování informací ohledně tréninků, zápasů atd., ale samozřejmě je možná i volná diskuse (vše má svá předdefinovaná diskusní vlákna – stačí jen kliknout na ikonu „Nové téma„). Při registraci věnujte pozornost podmínkám registrace !!

Po registraci se můžete ihned zapojit do diskuse (v dolní části fóra) o tom jak se vám líbí tento web, potažmo fórum a co byste chtěli zlepšit. Sršni, doufám, začnou diskutovat o blížící se letní přípravě ;-).

Pro jistotu uvádím nejdůležitější informace k registraci:


REGISTRACE DO FÓRA JE MOŽNÁ POUZE POD PLNÝM JMÉNEM. např.: Jan Novák, Honza Novák atd.

V REGISTRACI UŽIJTE E-MAIL S KONCOVKOU .CZ! např.: jan.novak@seznam.cz – je to z důvodu ochrany před SPAMem. Tímto se omlouvám, všem co používají např. g-mail. Doporučuji založit e-mail pod seznam.cz (je to zdarma).

PO ZAREGISTROVÁNÍ NAPIŠTE NA E-MAIL: josmach@seznam.cz popř. admin@sksrsni.cz pod jakým jménem jste se zaregistrovali a do jaké kategorie patříte! – např.: přípravka, dorost popř. rodič !!!!!


V případě jakýchkoliv problémů s registrací do fóra, s webem atd. mě neváhejte kontaktovat na josmach@seznam.cz popř. admin@sksrsni.cz

1 komentář

  1. admin

    No, zatím nic moc účast.

Komentáře byly zablokovány.