«

«

Pro 23

Memoriál Jirky Škrobáka

Dne 22.12.2012 v 08:30 hod., po minutě ticha, byl zahájen první zápas z domácího turnaje mladších žáků pořádaného na počest našeho bývalého spoluhráče a kamaráda Jirky Škrobáka. K prvnímu utkání nastoupili domácí SK Sršni Kutná Hora proti týmu HC Poděbrad. Do turnaje jsme šli s tím, že chceme uhrát co nejlepší výsledky a tím vzdát hold Jirkovi. Myslím, že toto se nám povedlo.  První utkání Sršní posíleni o tři bývalé spoluhráče s přehledem vyhráli v poměru 6:2. Soupeře jsme přestříleli na střely 25:10. Vyloučení: 2:2.

Druhé utkání hráli Sršni proti týmu HC Chotěboř. Jednalo se vyrovnané utkání, kde bohužel na konci byl šťastnější soupeř, který dokázal potrestat naší chybu v přesilovce a skóroval dvě minuty před koncem utkání. Sršni na tento gól již odpovědět i přes odvolání brankáře nedokázali a prohráli 1:2. Střely na branku 15:18. Vyloučení: 4:2.

V posledním utkání domácí Sršni změřili své síly se Spartakem Vlašim. Utkání začali lépe Sršni. V páté minutě první třetiny jsme se ujali vedení. Soupeř však dokázal do konce třetiny vyrovnat. Poté nastala přetahovaná o každý puk. Bohužel Sršňům se nepodařilo proměnit ani jednu ze slibných šancí a trest přišel na konci zápasu, kdy soupeř strhl vedení na svou stranu. Stav utkání 1:2. Střely na branku 12:12. Vyloučení: 1:0.

Za Sršně v zápasech skóroval: 4x Klazar, 1x Kopecký, Mikeška, Míšek, Šimáček

asistence: 2x Vojáčková, 1x Bartoš, Mikeška, Brich, Klazar

Sestava: Kadleček, Havránek, Hnilička, Míšek, Bartoš, Kopecký, Vojáčková, Klazar,

Šimáček, Šupík, Mikeška, Brich, Hladík,

Celkové pořadí v turnaji: 1. místo Spartak Vlašim – 6 bodů

2. místo HC Chotěboř – 4 body

3. místo SK Sršni Kutná Hora – 2 body

4. místo HC Poděbrady – 0 bodů.

Na závěr bych chtěl poděkovat při pořádání turnaje všem rodičům za pomoc při zajištění: zdravotní služby, rozhodčího, zapisovatele, sportovních cen, občerstvení a pohoštění pro děti na konci turnaje.  Všem za pomoc děkuji, Tomáš Brich.