«

«

Lis 14

Utkání v Rakovníku Sršni nezvládli

Po několika úspěšných utkáních se Sršni vydali na venkovní utkání k lídrovi skupiny Sever – HC Rakovník. V rámci hodnocení jsme vyzpovídali trenéra Michala Procházku a brankáře Jakuba Kočího, který si během divokého utkání připsal první minuty v sezóně.

Michal Procházka, předseda klubu a dočasný trenér „A“ týmu

Trenére, klasická otázka: Jak hodnotíte utkání?

Věděli jsme, že nás čeká těžké utkání s výborným soupeřem a to se potvrdilo. Nicméně určitě šlo uhrát lepší výsledek. Bohužel, šestiminutový totální herní výpadek ve druhé třetině, kde jsme inkasovali čtyři branky, rozhodl o celém utkání. Třetí třetina byla z naší strany asi nejlepší, kdy jsme vstřelili dvě branky a ještě si nějaké šance vytvořili, ale soupeř už žádné drama nepřipustil. V celém utkání jsme v obranném pásmu hráli chaoticky a také nám celkově chyběl lepší pohyb.

Jakub Kočí, brankář „A“ týmu

Kubo, jak jsi viděl průběh utkání?

Utkání se nám hrubě nepovedlo, hlavně nám utekl začátek zápasu a od toho se odvíjelo i celé utkání. Dělala nám problém hlavně poziční hra, čehož efektivně využíval soupeř. Nicméně ve druhé polovině se to trochu zlepšilo a začali jsme hrát o něco lépe. Na lepší výsledek to ale bohužel nestačilo.

Jaké bylo naskočit za studena do rozehraného utkání?

Nikdy to není úplně příjemné, naskočit studený do rozjetého utkání. Musel jsem se dostat rychle do tempa, což v tomto utkání nebyl zase takový problem 🙂 Soupeř byl opravdu kvalitní.. Na druhou stranu jsem na to vždy připraven, kdykoliv do utkání naskočit. Takže abych to shrnul, až na výsledek jsem se cítil v pohodě.