«

«

Říj 30

Nadstavbu začali junioři stejným výsledkem jako základní část

Neděle 28.10.2018 SK Sršni Kutná Hora – PZ Kladno 1:2 (0:1, 1:1, 0:0) Kolotoč 27 utkání nadstavbové části své soutěže zahájili junioři zápasem proti PZ Kladno a první zápas nadstavby skončil stejně jako první zápas záladní části, kdy podlehli Poděbradům těsně 1:2.

Doufejme, že tím podobnost se základní částí pro Sršně končí a připíší si na své konto větší bodový příděl, než v úvodní části KLJ.

Svoje vrtsevníky na ledě znovu přišel podpořit Vojta Dytrych, byť měl v nohách těžké sobotní utkání za A tým. Na naší sestavě se opět podepsal zdravotní stav některých hráčů a tak bylo do zápasu připravených čtrnáct hráčů do pole a jeden brankař. Hosté měli soupisku naplněnou na maximální počet. Rozdíl v počtu hráčů nebyl v úvodu zápasu znát, hrál se bojovný hokej na obě strany, kdy hosté byli sice o malinký chloupek lepší, ale až do 10. minuty se hrálo nerozhodně. V již zmiňované 10. minutě dokázali hosté tečovanou střelo překonat domácího brankaře a dostat se tak do vedení. Domácí si dokázali sice vytvořit několik brankových příležitostí, ale překonat soipeře se jim v první třetině nepodařilo.

Odhodlání Vojty Dytrycha zapojit se do zápasu vydrželo pouze jednu třetinu, když o první přestávce z důvodu zdravotní indispozice odstoupil společně s Tomášem Brichem ze zápasu… Do druhé části hry jsme tak nastupovali ve značně redukované sestavě ale soupeř nám častým vylučováním nabízel možnost na vyrovnání. Toho jsme se nakonec v polovině utkání dočkali, i když to nebylo v přesilové hře. O vyrovnání stavu se postaral Ondra Macháček. I když hrál soupeř většinu času v druhé třetině v oslabení, nedokázali jsme vstřelit další branku, naopak v 37. minutě jsme po prohraném vhazování dostali přesnou střelou k tyči druhou branku a znovu jsme prohrávali.

V úvodu třetí třetiny jsme sice ještě dohrávali přesilovou hru, ale hned po jejím skončení jen vynikající zákroky Filipa Wgenknechta v brance zabránili dalšímu nárůstu skóre na naší straně. Když jsme přečkali i tyto těžké chvíle, chtěli jsme se ještě pokusit zabojovat alespoň o jeden bod, bohužel to již bylo nad naše síly a schopnosti.

Vyloučení: 5 (1×10) – 14 (1×10)

Využití: 0 – 0

Oslabení: 0 – 0

Sestava: Wagenknecht, Koubský – Plíhal – Hobza, Klazar – Macháček – Dytrych, Mikeška – Bartoš – Zíka, Kopecký – Brich, Link – Bachtík, Hnilička

Trenér: Stanislav Bednář