«

«

Lis 04

Sršni inkasovali pět branek v oslabení

Neděle 4.11.2018 HC Letci Letňany – SK Sršni Kutná Hora 9:2 (3:1,4:1,2:0) Junioři odehráli v neděli dopoledne své utkání v Letňanech. Většinu branek (5) inkasovali v oslabení, jednu navíc z trestného střílení…

Domácí Letci na Sršně vyrukovali v rychlém tempu hned od úvodních minut. Rychlé bruslení a agresivita nám dělali problémy a tak jsme již ve třetí minutě inkasovali, když domácí využili naši „nevynucenou“ chybu. V 9. minutě při přesilové hře srovnal stav skóre Vojta Hobza, domácí však také dokázali využít přesilovku a ve 12. minutě šli znovu do vedení. Také třetí branku první třetiny jsme inkasovali v oslabení. K této herní sitaci měli domácí skutečně hodně příležitostí, Sršni dostali za zápas celkem 13 dvouminutových trestů (domácí osm) a bylo proti nim nařízeno trestné střílení. Sršni i svůj druhý gól vstřelili v přesilovce, Petr Koubský snižoval v polovině zápasu na 4:2, což byl stále ještě přijatelný výsledek. Domácí ale v rozmezí tří minut odskočili na 7:2 a otěže utkání drželi ve svých rukou až do konce zápasu.

Vyloučení: 8 – 14 (1×10, TS)

Využití: 5 – 2

Oslabení: 0 – 0

Sestava: Wagenknecht (Červinka), Fišar – Macháček – Hobza, Koubský – Plíhal – Klazar, Mikeška – Hladík – Bartoš – Zíka, Kopecký – Brich, Link – Bachtík, Hnilička

Trenér: Stanislav Bednář