«

«

Bře 23

Po hodech přišel brutální půst

001

32. kolo – neděle 19.3.2017

SK Sršni Kutná Hora : BK Mladá Boleslav 3:11 (0:5; 2:2; 1:4)

Po bodových hodech, kdy jsme z posledních šesti utkání jen jednou prohráli a to ještě s lídrem tabulky Bílími Tygry z Liberce, přišel po ne moc zrovna vydařeném výkonu bodový půst.

První tři minuty to byla trochu oťukávaná, kdo co jak umí bez vážnější šance. Když soupeř zjistil, že to s námi asi půjde, pustil se do nás bez slitování. Od třetí minuty to v našem obraném pásmu vypadalo jako v bitvě u Verdunu. Projektily soupeře lítaly všemi směry a nakonec jsme i padli, což bylo na konci šesté minuty. Soupeře jsme nechali o samotě a ten bez problémů po několika přihrávkách dopravil puk za záda do této doby bezchybného Domči Šubrta. Druhý úder nám protivník zasadil v polovině deváté minuty. Naše hra se nijak nezlepšila a tak se konečný stav po první části zastavil na číslovkách nula a pět. Dostali jsme pět branek během deseti minut, což by položilo i zkušenější týmy.

Druhou třetinu jsme sice zahájili tak jak jsme první skončili a to v našem obranném pásmu. V polovině 22 minuty však Natka Brichová obránci Bolky na červené čórla touš a po následném sólu si povodila do bekhendu brankáře a snížila na 1:5. Poté jsme eliminovali soupeřův tlak a v polovině 26 minuty pláchnul Domča Franc, jež následně snížil na 2:5. Za tohoto stavu jsme měli velkou šanci na další snížení, ale tento komfort se nekonal. Do 32 minuty jsme tzv. žili. Pak přišel rychlý kontr a zvýšení na 2:6, což byl asi rozdílový gól. Do konce třetiny jsme ještě jednou lovili puk z naší branky a tak stav po druhé části byl 2:7.

Ve třetí třetině jsme lehce polevili z tempa třetiny druhé a to se prostě nevyplácí. Snaha byla, ale nešlo to. Boleslav výsledkově odskakovala a my už jen čekali na závěrečnou sirénu.

Tento výsledek nám lehce zkomplikoval souboj o sedmé místo s Nymburkem, se kterým se utkáme v posledním 33 kole 26.3. ve městě na Labi, kde tedy musíme vyhrát, abychom je v tabulce přeskočili.

Sestava:

Jan Koleček, Dominik Šubrt

Natálie Brichová, Tomáš Janata, Barbora Sirotková, Petr Hrubý, Kryštof Adam, Vojtěch Hamsa, Ondřej Veit, Denis Čížek, Josef Komárek, Dominik Franc, Jaroslav Šetina,  Jan Kašpar, Vojtěch Matějka

Trenér: Pavel Andrle

Statistiky:

Branky: Dominik Franc, Natálie Brichová, Ondřej Veit

Asistence: Natálie Brichová, Jaroslav Šetina

Vyloučení:  7  :  2

Branky přesilová hra:  1  :  2

Branky oslabení:   2  :  0

Zásahy gólmani:  14  :  23