Pouze výborná první třetina byla málo

001

20. kolo – neděle 11.12.2016

SK Sršni Kutná Hora:Slavoj Zbraslav 1 : 7 (1:0; 0:2; 0:5)

Do utkání se Zbraslaví jsme nevstoupili vůbec špatně. Byli jsme aktivní a dobře bruslili. Soupeře jsme se snažili napadat už v rozehrávce a poctivě bránili. Výsledkem tohoto snažení byla po první třetině nula na kontě obdržených branek a jedna vstřelená, kdy se důsledně před brankou soupeře zachoval Tom Janata.

To by snad z našeho výčtu úspěchů v tomto utkání bylo asi tak vše. Ve druhé třetině jsme začali vlažněji, kdy naše snaha o aktivní bruslení stále více upadala. Zbraslav nejdříve vyrovnala hned v první pětiminutovce této části a v začínající poslední pětiminutovce její hráči využili přesilovku 5:3 a na světě byl výsledek 1:2 po druhé části.

Poslední třetina nic pozitivního nepřinesla a tak jsme se topili stále více ke dnu, čehož výsledkem byl konečný stav 1:7. Sice dost krutý výsledek, protože jsme třikrát inkasovali v úplném závěru utkání, ale vzhledem k našemu výkonu ve druhé a třetí části asi zasloužený.