«

«

Bře 23

Přátelská utkání mladších žáků

Vzhledem k tomu, že již nemáme led a v neděli 24.3.2013 nás čeká poslední mistrovské utkání proti Zbraslavi, rozhodli jsme se domluvit dvě přátelská utkání na tento týden a to proti Chotěboři a Kolínu. Ani v jednom z utkání neokusili sršni porážku!

HC CHOTĚBOŘ – SK  SRŠNI  KUTNÁ  HORA  1:2 (0:0,1:1,0:1)

Ve středu jsme odehráli druhé utkání proti Chotěboři. V první třetině byl soupeř jednoznačně lepší, jelikož velmi dobře bruslil. Sršňům se však podařil tlak soupeře ustát a s postupem času hru vyrovnat. Druhá třetina pak začala mnohem lépe pro Sršně, kdy v polovině páté minuty Štěpán Havránek z brejku otevřel skóre zápasu. Soupeř se však nevzdával a po třech minutách po naší chybě vyrovnat. Třetí třetina byla od začátku boj o každý puk, avšak gól se nikomu nedařilo vstřelit. Těžké chvilky pro Sršně přišli v druhé polovině třetiny, kdy soupeř po zbytečných faulech Sršňů hrál více jak tři minuty přesilovku 5:3. Sršni nastalou situaci zvládli na jedničku a soupeři gól vstřelit nedovolili. Dvě minuty před koncem utkání pak Štěpán Havránek využil přihrávku od Patrika Hladíka a strhl vedení na stranu Sršňů. Soupeř již na tento gól zareagovat nedokázal a Sršni se radovali z vítězství 2:1. Poměr střel v zápase 30:18. (9:3,10:8,11:7). Musím pochválit oba naše brankaře, kteří předvedli velmi povedený výkon.

Branky: 2 x Štěpán Havránek

Asistence: 1x Patrik Hladík

Vyloučení: 3:4

Sestava: Krátký (Gygal), Kadleček – Havránek – Klazar, Míšek – Bartoš – Vojáčková (Onderka),  Brich – Hladík, Hnilička – Kopecký.

– Tomáš Brich –

———————————————————————————

K přátelskému zápasu jsme 17. 3. zavítali na led Kolína.  Po velkém a obětavém boji všech hráčů zápas skončil nerozhodným výsledkem. Je potřeba pochválit celý tým za předvedenou hru.

SC Kolín – Sršni Kutná Hora 4:4 (1:3, 1:0, 2:1)

Útočníci: Havránek – Kadleček – Vojáčková (Onderka), Míšek – Bartoš – Šimáček.

Obránci: Hladík – Brich, Hnilička – Kopecký.

Branky: 3x Kadleček, 1x Míšek.

Asistence: 2x Havránek, 1xKadleček.

Vyloučení: 0:3.

Střely na branku: 27:25