«

«

Bře 24

V posledním zápase sezony mladší žáci vyhráli, starší žáci si přivezli výprask.

Závěrečné zápasy mladších a starších žáků vyšli lépe těm mladším, když zvítězili nad soupeřem ze Zbraslavi 2:4, straší si naopak odvezli debakl 14:1.

STARŠÍ ŽÁCI: Slavoj Zbraslav SK Sršni 14:1 (7:1,2:0,5:0)

Branky a nahrávky: 11. Fišar (Dytrych)

Brankaři: Wagenknecht, Pekař,

Hráči v poli: Dytrych, Fišar, Macháček, Jestříbek, Plíhal, Koubský, Maník, Zíka, Macháčková, Kratochvíl

Poslední utkání sezony 2012/13 se starším žákům vůbec nevydařilo. Do sestavy se po zranění vrátil Tomáš Fišar, ale naopak  chyběla Johanka Jelínková, Radim Socha a Dominik Bachtík. Vstup do utkání byl jako ve zlém snu, v čase 05:29 prohrávali Sršni 4:0, v desáté minutě už 5:0. V čase 10:17 snížil Tomáš Fišar po přihrávce Vojty Dytrycha a v čase 10:40 měl Tomáš další možnost na snížení, bohužel však neproměnil trestné střílení… Soupeř tak do konce třetiny zvýšil na 7:1, když Tomáš 4 sekundy před koncem třetiny v samostatném úniku neprostřelil domácího brankaře. Ve snaze zastavit brankový příděl do naší brány změnili trenéři od základu rozestavení hráčů. To na chvíli pomohlo a druhou třetinu jsme prohráli pouze 2:0. Ve třetí třetině Sršni inkasovali 5x, když sami téměř nedokázali ohrozit soupeřovu branku a odnesli si tak nejvyšší porážku v druhé části soutěže…

——————————————————–

MLADŠÍ ŽÁCI:

V posledním mistrovském zápase jsme zavítali na led HC Slavoj Zbraslav.

Zápas od začátku probíhal ve vysokém tempu, s mnoha osobními souboji. Proto v polovině první třetiny byl poměr střel na branku jen 2:2. Ve dvanácté minutě se jako první dočkali domácí, ale to také bylo naposledy, kdy vedli. Trpělivou hrou v závěru třetiny naši Sršni zasadili soupeři první bodnutí 1:1.

Druhá třetina byla opět vyrovnaná a nasazené tempo z první třetiny neopadlo. V šestnácté minutě, přesnou střelou od modré, jsme strhli vedení na naší stranu 1:2.

V úvodu třetí třetiny jsme přidali další přesný zásah 1:3. Domácím svitla jiskřička naděje ve třinácté minutě, kdy při signalizovaném vyloučení hostů snížili na 2:3. V patnácté minutě Sršni zasadili domácím čtvrté bodnutí. 2:4. To naše „borčíky“ – jak je nazývá trenér Eisenhammer, nabudilo takovým způsobem, že prakticky domácí už k ničemu nepustili. A závěr třetiny se dohrál v obranné třetině domácích.

HC Slavoj Zbraslav – Sršni Kutná Hora 2:4 (1:1, 0:1, 1:2)

Útočníci: Havránek – Kadleček – Vojáčková, Míšek – Bartoš – Onderka.

Obránci: Hladík – Brich, Šimáček (Hnilička) – Kopecký.

Branky: Havránek, Kadleček, Brich, Míšek.

Asistence: 2x Bartoš, 1x Havránek.

Vyloučení: 2:2.

Střely na branku: 11:33