«

«

Led 24

Nová kariéra Jana Tvrdíka!

Do letošní sezóny A tým vykročil bez jednoho ze stavebních kamenů týmu posledních let.

Odchovanec Kutné Hory, který v mládežnických kategoriích oblékl i extraligový dres v Hradci Králové, jenž ještě v loňské sezóně ovládl klubovou tabulku střelců Sršňů, vyměnil zimní stadion za ordinaci fyzioterapie!

Jenda vystudoval magisterský titul z fyzioterapie na UK FTVS a přes pět let kombinoval hraní hokeje se získáváním zkušeností na Klinice komplexní péče Monada v Praze. Před letošní sezónou se bohužel pro náš oddíl (a naštěstí pro všechny, kteří shánějí fyzioterapeutické služby v našem městě) rozhodl otevřít novou fyzioterapii v Kutné Hoře.

 

Ordinaci, která nese název Příběh těla, najdete hned vedle plaveckého bazénu z druhé strany budovy, kde se nachází solná jeskyně. Přece jenom nám od zimáku daleko neutekl!  🙂 Ve své ordinaci se zaměřuje na práci s moderními metodami a celostním přístupem, ze kterého vychází osobní přístup ke každému klientovi a jeho příběhu.

Ačkoliv Honza už není aktivním členem klubu, Sršněm zůstává stále. Pro všechny členy SK Sršni Kutná Hora a jejich rodiče (všichni víme, že péče o malé sportovce může být náročná 😀 ) si totiž připravil až do konce února 10% slevu na své služby! Při návštěvě ordinace tak našim členům bude stačit nahlásit, že jsou u nás aktivními členy oddílu a Jenda si je vezme do parády za sníženou cenu. 

Pokud Vás projekt Příběh těla zajímá více, či byste si rovnou chtěli rezervovat termín, navštivte webové stránky www.pribehtela.cz. Případně také můžete Příběh těla sledovat na Facebooku: Příběh těla – fyzio či Instagramu: @pribehtela_fyzio

A Jendo, tobě děkujeme za všechny ty roky v sršním dresu!