«

«

Pro 20

Přípravka vs. HC Sršní Maminky (video)

Ve čtvrtek 20.12. se na zimním stadionu v Kutné Hoře uskutečnilo dlouho očekávané utkání a to mezi týmy SK Sršni „Přípravka“ a HC Sršní Maminky. Malí sršni vcházeli před zápasem do kabiny shodně se širokými úsměvy na tváři. Na zápas se dlouho těšili a konečně nastala ta chvíle, kdy budou moci svým maminkám ukázat co vše se už z hokejového řemesla naučili.

Ještě před samotným utkáním nás tým maminek překvapil (velmi mile) svou početností a elánem, se kterým se na „boj“ chystaly. A nebylo to zdaleka jediné překvapení, jenž nám mamči přichystaly. Ještě před začátkem zápasu si vynutily nástup tatínků na červenou čáru a za jejich zády vypustily na led živou kachnu (dodavatel: farma Ivana Hulová 😉 ). Kachna musela být před začátkem utkání chycena a tak se tatínci vydali na lov. Naštěstí byla kořist dobře vychovaná a dopředu odhadla své šance proti početní převaze a po pár krocích se dobrovolně vzdala. Výhercem kachny se stal Honza Kadlec (předpokládám, že cestou domu koupil hned červené čelí).

Zápas se odehrál ve velmi pohodové atmosféře a oba týmy si ho jak se patří užily. Výsledek 12:8 (pro sršně) je pro maminky dobrou vizitkou. A aby to bylo férové dáme maminkám o posledním tréninku sezóny 2012/2013 možnost složit reparát 😉

Krátké video:

http://srsni0507.rajce.idnes.cz/Pripravka_vs._HC_Maminky_video/#HC_Maminky.jpg