«

«

Pro 20

U Bucků zhasli (3.-4. třída)

Vzhledem k absolutnímu nedostatku času budete ochuzeni o jednotlivé komentáře k jednotlivým utkáním. Tak alespoň telegraficky:

Dne 16.12.2012 jsme od 13:30 hodin po velice úspěšném z pohledu Sršňů turnaji přípravek (1-2. třídy v tomto turnaji zvítězili) uspořádali turnaj 3-4. tříd. Jednalo se o poslední mistrovské klání turnajovým způsobem na malém hřišti. Od ledna již budeme hrát na celé hřiště běžným systémem doma, venku. Na závěr se nám podařilo konečně sestavit dva týmy a to tým „A“ a tým „B“. Áčko bohužel obě utkání prohrálo, „B“ týmu se podařilo v jednom z utkání jmenovitě proti PZ Kladno urvat vítězství a to zejména díky poslední třetině, kde jsme soupeře přehráli. U „A“ týmu bohužel zklamala koncovka a závěry utkání.

Před začátkem druhého utkání s PZ Kladno došlo k zajímavé situaci a na ZS stejně jako ve městě zhasli. Aby se stačila utkání odehrát před začátkem oficiálních oslav 80-ti let hokeje v Kutné Hoře, tak se zápasy zahájily po dohodě obou klubů bez světel („A“ mužstva i „B“ mužstva hrála vždy současně). Celá první třetina se odehrála téměř ve tmě (bylo již 16:00 hodin), což bylo náročné zejména pro gólmany, protože svítící puk nevlastníme a ten klasický černý se ztrácel ve tmě.

SK Sršni Kutná Hora „A“    :    HC Podblanicko Benešov „A“     9    :    13      ( 4 : 4; 2 : 3; 3 : 6 )

Branky: 5 x Robin Míšek; 2 x David Trnka; 1 x Jan Hnilička, 1 x Pavel Bartoš

Asistence: Petr Pokorný

Střely:  45  :  33

G. Jakub Červinka (1); G. Petr Gygal (2)

Jan Hnilička (11) – Robin Míšek (44) – Pavel Bartoš (55)

David Trnka (26) – Petr Pokorný (33) – David Zvěřina (12)

SK Sršni Kutná Hora „A“    :    PZ Kladno „A“     2    :    5      ( 0 : 1; 1 : 1; 1 : 3 )

Branky: 2 x Robin Míšek

Střely: 37  :  23

G. Jakub Červinka (1)

SK Sršni Kutná Hora „B“    :    HC Podblanicko Benešov „B“     4    :    19      ( 1 : 7; 3 : 4; 0 : 8 )

Branky: 2 x Tomáš Knížek; 2 x Lukáš Secký

Asistence: Natálie Brichová

Střely:  14  :  52

G. Jan Koleček (1)

Lukáš Secký (10) – Matěj Hájek (18) – Šimon Pokorný (9)

Natálie Brichová (5) – Tomáš Knížek (7) – Dominik Zajac (11)

SK Sršni Kutná Hora „B“    :    PZ Kladno „B“     5    :    4      ( 0 : 2; 2 : 2; 3 : 0 )

Branky: 4 x Lukáš Secký; 1 x Natálie Brichová

Střely: 27  :  29