«

«

Říj 10

První turnaj = 3 body (3. třída)

Dnes naši hráči v kategorii třetích tříd sehráli první mistrovský turnaj, který se konal v Nymburce.
První zápas jsme sehráli s pořádajícím mužstvem žáků z Poděbrad. Průběh prvního zápasu se začal pro naše družstvo vyvíjet dobře, ve třetí minutě střelou Robina Míška jsme se ujali vedení, ale na konec jsme první třetinu prohráli 4:3. Poděbrady byly lepším týmem v první třetině. Ve 2.třetině jsme dostali rychlý gól, ale z toho jsme se  rychle vzpamatovali a začali jsme otáčet vývoj zápasu. Na konci druhé třetiny jsme vedli 6:7. Ve třetí třetině jsme zvyšovali postupně náskok až na rozdíl tří gólů.
Také se musíme pochválit gólmana, protože v závěru měl několik dobrých zákroků a podržel mužstvo a přispěl k dobrému výsledku celého zápasu.

Poděbrady – Kutná Hora 8:12 (4:3,2:4,2:5)
 góly: Míšek 8, Gygal 2, Hnilička 2
 Brankař: Červinka Jakub
 Hráči: Bartoš Pavel, Vojáčková Bára, Hnilička Jan, Míšek Robin, Gygal Petr, Trnka David, Hynek Mikuláš

Ve druhém zápase jsme nastoupily proti týmu z Kolína, který nás přebruslil i přehrál díky lepší souhře, kterou předváděli hráči z Kolína. První třetinu jsme prohrály 6:0, ve druhé třetině jsme se trápili a prohráli vysoko 9:1,ve třetí třetině jsme se trochu zlepšili a nepříjemné skóre jsme si kapku vylepšily. Na průběhu druhého zápasu se také podepsalo to, že jsme hráli oba dva zápasy hned po sobě.

Kolín – Kutná Hora 19:5(6:0,9:1,5:4)
góly: Bartoš, Hnilička, Míšek 3