Říj 09

Prohra s hlavou nahoře

Muži – 3 kolo KSM
HC Junior Mělník – SK SRŠNI    6:4  (2:0 , 2:0 , 2:4)

S přílišným respektem k soupeři bouřlivě podporovaným domácím publikem vstoupili sršni do úvodní třetiny. Ničím nerušená rozehrávka a snadný přechod středního pásma přinesl Mělníku tlak a zasloužené vedení 2:0. Ve druhé třetině zvedlo hladinu adrenalinu sršňům několik sporných rozhodnutí arbitra v pruhovaném, a jejich snaha o změnu vzala za své. Celkem v osmi minutách přesilovky domácí opět dvakrát skórovali. Do třetí třetiny se přeneslo na led odhodlání sršňů z kabiny „vlítnem na ně, nemáme už co ztratit“. Agresivní napadání, střelba, tlak do brány a bruslení sršňů úplně změnilo obraz hry. V čase 57:14 Vaněk snižoval na 5:4! a sršni věřili v zisk bodů. Bohužel ze snahy vyplývající faul domácí potrestali šestou brankou. Ještě dvakrát v poslední minutě sršni vážně ohrozili domácího brankáře a až závěrečná siréna přinesla Mělníku úlevu.

Sestava : Karger – Vaněk, Čejka, Kozlík, Krejza, Novotný, Charvát, Meloun, Hetfleisch, Krištof, Volný, Kaiser, Macháček, Jiráň, Paroubek, Braunstein
Branky : Volný, Čejka, Hetfleisch (Macháček), Vaněk
Vyloučení :  6 – 10