«

Říj 09

Rozhodla třetí třetina

SK Sršni Kutná Hora – HC Kobra Praha 2:6 (1:1, 1:1, 0:4)

V sobotu 7.10. Sršni přivítali na svém ledě mladší dorost Kobry Praha. V první třetině byli k vidění šance na obou stranách. Vedení se ujal soupeř v čase 1:49, ale Sršňům se podařilo v čase 6:20 využít přesilovou hru 5 proti 4 a srovnat na 1:1, když po střele Pavla Bartoše za záda soupeřova gólmana dorážel Tobiáš Klazar. První část hry už branku nepřinesla a do šaten se šlo za vyrovnaného stavu 1:1. Druhá část hry opět přinesla poměrně vyrovnaný průběh se šancemi, ale i vyloučeními na obou stranách. V čase 33:34 na stranu Sršňů strhl vedení krásnou střelou do pravého horního rohu soupeřovi branky Pavel Bartoš. Kobře se podařilo srovnat po samostatném úniku na 2:2 v čase 35:09  ve hře 4 proti 4. Další branky jsme se už ve druhé třetině nedočkali a za vyrovnaného stavu 2:2 nás čekala poslední část hry. Ta se bohužel začala jednoznačně vyvíjet v soupeřův prospěch a v čase 41:00 Kobra využila přesilovku 5 proti 4 a ujala se vedení v zápase 2:3. V čase 44:01 přidala Kobra další zásah na 2:4 což se jí do konce třetiny, podařilo ještě dvakrát a to v čase 53:09 na 2:5 a na konečných 2:6 v čase 59:05. Bohužel opět zápas rozhodlo množství vyloučení a z toho plynoucí nedostatek sil domácích hráčů v poslední třetině.

Sestava: Gygal Petr, Červinka Jakub

Stružinský Jan, Mašín Ondřej, Hnilička Jan, Hynek Mikuláš, Král Hynek, Kubelka Jaroslav,  Trnka David, Klazar Tobiáš, Bartoš Pavel, Zábraha, Bandy Sebastian, Hobza Vojtěch, Mikeška Filip, Koubek Karel, Mašín Vojtěch.

Branky: Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš

Asistence: Pavel Bartoš

Vyloučení: 10:9 (28min : 26min)

Využité přesilovky: 1:2