↑ Return to Různé

Školka bruslení

Školka bruslení od 3.9.2022

 

Školka bruslení pro rodiče s dětmi probíhá pod vedením p. Jiřího Kopeckého každé úterý od 15:00 hod. a sobotu od 8:00 hod.

.

Školka bruslení p. Kopeckého je vhodná zejména pro úplné začátečníky. Ti však mohou zavítat i do „Přípravky“ hokejového oddílu SK Sršni Kutná Hora – viz NÁBOR.

12 comments

Skip to comment form

 1. Kateřina Zemanová

  Dobrý den,
  ráda bych se zeptala kdy u vás v letošním roce začíná školka bruslení? Potřebuji přihlásit syna 9 let a dceru 7 let. Mohu se přihlásit i já, dospělá osoba, která na bruslích nestála od základní školy?:-) Bohužel jiný dospělý doprovod není k dispozici:-( Kam poslat registraci nebo se přihlásíme až v den začátku kurzu? Popř. jaká je cena?
  Předem děkuji za odpovědi.
  S pozdravem
  Zemanová

  1. Martin Janata

   Dobrý den, školka bruslení začíná tento týden. V úterý od 15:15-16:15 a v sobotu 8:00-9:00 hod. vše ostatní si domluvte na první hodině.

   s pozdravem Martin Janata

 2. Adéla

  Dobry den, chtela bych chodit se synem (3,5 roku) do skolky brusleni. Neni uz pozde? Ted jsme se nastehovali pobliz,jeste nikdy nebruslil,tak nevim,zda muzeme zacit do rozjeteho kurzu. Projevil zajem o brusleni,tak chceme zkusit letos rekreacne. Take nemame zatim brusle,je prosim k dispozici pukcovna? Dekuji.

  1. J.Machacek

   Dobrý den. Pozdě jistě není. Můžete začít chodit klidně až teď. Brusle bohužel půjčit nejde.

 3. Lucie Hájková

  Dobrý den,

  rada bych věděla zda školka bruslení probíhá i tento rok tedy 2017/2018? Je mozné se ještě přihlásit? Předem děkuji za odpověd. L.Hájková

  1. J.Machacek

   Ano, skolka probiha i letos. Muzete kdykoliv prijit a prihlasit se.

   1. Nováková

    Dobrý den, jak kurz prosím funguje? Děti jsou na ledě s rodiči a jen jim někdo šári jak dítě učit nebo je to kurz s trenérem, který na hodinu dětem věnuje a organizuje si tu hodinu sam? Děkuji

    1. J.Machacek

     Deti jsou na lede s rodici a zaroven tam je trener, ktery trenink vede.

 4. V.Kunášková

  Dobrý den, chtěla bych se optat, kdy začíná v letošním roce 2016/2017 školka bruslení, děkuji za odpověď.
  S pozdravem
  Věra Kunášková

  1. J.Machacek

   Dobrý den. Začíná v úterý 6. 9.

 5. Monika Kaiznerová

  Dobrý den pane Kopecký.
  Měla bych zájem chodit se synem do školky bruslení. Ještě neumí bruslit a bruslila bych na ledě s ním. Chtěla bych se zeptat, kdy se začíná a jaká je cena? Zda se platí celá sezóna naráz nebo při návštěvě určité hodiny. Moc děkuji za odpověď.
  S pozdravem
  Monika Kaiznerová

  1. J.Machacek

   Dobrý den,
   myslím, že pan Kopecký sem moc nechodí a tak si dovolím odpovědět za něho. Pokud jde o placení tak se platí celá sezóna a to 500,- Kč, ale určitě se na místě s p. Kopeckým můžete dohodnout na nějakých hodinách na „zkoušku“. A bruslení již začalo.

Napsat komentář