Led 08

Sedlčanští i napodruhé přehráli Sršně (muži)

14. kolo KSM
SK SRŠNI – TATRAN SEDLČANY     2:6 (0:2, 1:1, 1:3)
Na domácím ledě chtěli muži sedlčanským vrátit porážku z prvního utkání. Začátek utkání se hrál ve vysokém tempu a sršni měli trochu navrch.  Ke gólu to však nevedlo a naopak sedlčanským se vydařil závěr prvního dějství, když dvě přihrávky od zadního mantinelu mezi kruhy našli své adresáty, kteří prostřelili Kargera.  Skóre 0:2 ve druhé části se sedlčanským podařilo zvýšit ve čtvrté minutě na 0:3. Nespokojení sršni zvýšili tlak ve snaze zvrátit vývoj, což vedlo k faulům hostí a početním  výhodám sršnů. Ve třicáté páté minutě při přesilovce 5 na 3 Paroubek přihrál od zadního mantinelu Macháčkovi, který z ostrého úhlu vymetl pavučiny v bráně hostí. Povzbuzení sršni bojovali o vstřelení kontaktního gólu, ale do druhé sirény se to nepodařilo. Třetí třetina začala opět náporem sršňů, ale opět bez efektu. Zlomový moment utkání přišel v čase 51.13, když při přesilovce sršňů obránce hostí z vlastní modré čáry napálil „zkusmo“ puk a ten proskočil až za záda nešťastného Kargera. Sršni i po smolném gólu na 2:4 nerezignovali a dál dobývali bránu hostí. V padesáté osmé minutě se podařilo Siváčkovi šikovně tečovat Melounovu střelu do sedlčanské sítě, ale to bylo již pozdě na dorovnání skóre. Sázka na útok v samém závěru přinesla jen další dvě branky v síti sršňů a konečný účet 2:6.

Branky: Macháček (Paroubek), Siváček (Meloun)

Sestava: Karger – Krejza, Vaněk Jan, Kozlík, Vaněk Vojtěch, Novotný, Volný, Meloun, Krištof, Paroubek, Charvát, Macháček, Hetfleisch, Siváček, Havel, Pálek

Vyloučení: 9:10