«

«

Led 08

Třeťáci vyhráli turnaj v Berouně

V neděli 8. 1. 2012 jsme vyhráli turnaj 3. tříd konaný v Berouně, kde Petr Gygal absolvoval svojí úspěšnou premiéru na postu brankáře.

Sršni Kutná Hora – Černošice 9:3 (4:0, 2:3, 3:0)
střely na branku 43:22 (22:3, 11:11, 10:8)

Góly: 5x Robin Míšek, 3x Mikuláš Hynek, 1x Kvido Šimáček
Asistence: 1x Kvido Šimáček

– Robin Míšek (22*), Kvido Šimáček (5), Tomáš Knížek (1) – (6 gólů, obdržen 1 gól),
– Barbora Vojáčková (3), Petr Pokorný, Pavel Bartoš (3) – (obdržen 1 gól),
– Mikuláš Hynek (5), David Zvěřina (4), Pavel Bartoš – Kvido Šimáček – (3 góly).

Počet zásahů brankáře:
– Milan Červinka – 11 (z toho 2 obdržené góly – jeden z trestného střílení),
– Petr Gygal – 11 (z toho 1 obdržený gól).

Vstup do zápasu se nám povedl, v první třetině jsme soupeře výrazným způsobem přestříleli a i gólově jsme se prosadili. Ve druhé třetině jsme polevili a nechali tak soupeře snížit pro něj nepříznivé skóre. V úvodu třetí třetiny se nám povedlo dvěma rychlými góly odskočit na rozdíl pěti branek a tím definitivně rozhodnout zápas v náš prospěch, což jsme potvrdili v závěru dalším gólem.

Sršni Kutná Hora – Beroun 12:3 (3:3, 7:0, 2:0)
střely na branku 33:27 (8:16, 15:5, 10:6)

Góly: 8x Robin Míšek, 2x Kvido Šimáček, 1x Barbora Vojáčková, 1x Mikuláš Hynek
– Robin Míšek (19), Kvido Šimáček (5), Tomáš Knížek – (10 gólů, obdržen 1 gól)
– Barbora Vojáčková (2), Petr Pokorný (1), Pavel Bartoš (2) – (1 gól, obdržen 1 gól)
– Mikuláš Hynek (3), David Zvěřina (1), Robin Míšek – Kvido Šimáček – Pavel Bartoš (1 gól)

– Milan Červinka – 15 (z toho 1 obdržený gól),
– Petr Gygal – 12 (z toho 2 obdržené góly – jeden z trestného střílení).

Vstup do zápasu se nám nepodařil a po dvou odehraných minutách jsme již prohrávali 0:2. Soupeř nás přestřílel, ale pomalu se rozjíždějící „sršňácká“ mašinérie nezklamala a závěru první třetiny vyrovnala. Další průběh zápasu již byl jasně v režii Sršňů, i když poměr střel není tak jednoznačný jako výsledek.
Závěrem je třeba vyzdvihnout výkon obou brankářů, kteří významně přispěli k premiérové výhře turnaje.

* V závorce uvedené číslo znamená počet střel na branku v zápase.