«

«

Zář 29

SK Sršni – HC Benátky (MŽ, SŽ) – aktualizováno 1.10.

V sobotu 29.9.2012 sehráli mladší a starší žáci další ligové utkání, kdy se poprvé v sezoně představili na domácím ledě.

STARŠÍ ŽÁCI:

SK SRŠNI KUTNÁ HORA – HC Benátky nad Jizerou 1:15 (0:5,0:5,1:5)

Ač tomu výsledek nenapovídá, naše mužstvo podrželi oba brankaři. Bohužel v poli to byla neskutečná bída, kdy většina hráčů jen přihlížela rychlým kombinacím soupeře a naše střelecké pokusy by se daly spočítat na prstech jedné ruky. Není divu, že se po zápase strhla v kabině ze strany trenéra „bouře“, která  ve spojení s papírově slabším mužstvem, přinese doufejme lepší výsledek v příštím kole…

Branky (nahrávky): 51. Dytrych (Macháček)

Vyloučení: 6:7 Využití: 0:2
Sestava: Wagenknecht (Pekař), Dytrych-Plíhal-Koubský, Macháčková-Jestříbek-Maník, Kratochvíl, Fišar-Zíka, Bachtík-Macháček

MLADŠÍ ŽÁCI:

SK SRŠNI KUTNÁ HORA – HC Benátky nad Jizerou 3:4 (0:1,0:2,3:1)

střely na branku 12:32 (4:8, 3:13, 5:11)

Góly: 2x Štěpán Havránek, 1x Václav Kadleček.

Asistence: 2x Václav Kadleček, 1x Štěpán Havránek.

Branky: 0:1 (2:56), 0:2 (21:20), 0:3 (32:27), 1:3 (41:07), 2:3 (45:03), 3:3 (45:40), 3:4 (58:53).

Vyloučení: 5:1.

Využití: 1:2.

Brankář: Krátký, Gygal.

Obránci: Brich – Kopecký, Hnilička – Hladík.

Útočníci: Vojáčková – Havránek – Kadleček, Šimáček – Míšek – Bartoš.

Vstup do zápasu se nám nepovedl. Hned v úvodu jsme hráli v oslabení, při kterém jsme poprvé inkasovali. Zápas probíhal v rychlém tempu s mnoha osobními souboji, které se projevilo i na nízké produkci útočníků obou týmů.  Začátek druhé třetiny byl bohužel jako v třetině první a v oslabení jsme opět inkasovali podruhé. V druhé polovině zápasu jsme inkasovali potřetí. Stále ale naši hráči nesložili zbraně a bojovali jako „sršni“. Odměnou bylo vstřelení první branky na začátku třetího dějství v početní převaze. To náš tým nastartovalo na vyšší obrátky a v rozmezí 37 sekund přineslo vyrovnání. Po srovnání skóre byla hra vyrovnaná a každý mohl vyhrát. Bohužel jsme inkasovali
počtvrté minutu předkolem zápasu. Na odpověď jsme již neměli dostatek času.

Celkově je potřeba poděkovat všem hráčům za předvedenou hru a nasazení, které do tohoto mistrovského zápasu vložili.