«

«

Bře 05

SK SRŠNI Kutná Hora nežijí jen pro hokej

PODROBNOSTI V PŘÍSPĚVKU ……

Základní část hokejové soutěže vyvrcholí 12. března od 17:30 hodin na kutnohorském zimní stadionu, zápasem domácích SRŠNŮ proti týmu TJ Spartak Příbram.

Před začátkem play-off, do kterého již máme zajištěn postup, jsme se rozhodli pomoci lidem, kteří pomoc potřebují, kteří si ji zaslouží za svoji neúnavnost a aktivitu.

 Organizace CESTA ŽIVOTEM BEZ BARIÉR pracuje na postupném odstraňování bariér na veřejně přístupných místech v Kutné Hoře všem, kteří mají pohybové problémy, ať jsou to děti, dospělí nebo senioři.
Cílem jejich práce je integrace dětí a mládeže s postižením do běžného života a zamezení sociální izolaci v dospělosti. Usilují o rozvoj sportu handicapovaných dětí a mládeže, také o podporu rehabilitace a vzdělávání.

  Rozhodli jsme se proto věnovat sdružení kompletní vstupné z posledního zápasu základní části.
Aby byl příspěvek co největší, rozhodli jsme se navíc motivovat i další z Vás, kteří nejsou lhostejní ke svému okolí.
Během zápasu můžete i Vy přispět libovolnou částkou na organizaci CESTA ŽIVOTEM  BEZ BARIÉR.

Když bude Váš příspěvek 50Kč a vyšší, SK SRŠNI Vám věnují jednu vstupenku na první zápas play-off hraný v Kutné Hoře v neděli 19. března od 17:30 hodin.
A abychom Vás motivovali ještě víc, vylosujeme z těchto přispěvatelů (50Kč a více) jednoho výherce dresu SRŠŇŮ č.19 Davida Čejky, s podpisy všech hráčů týmu.

Věříme proto, že v duchu mota sdružení „Kdo nedělá nic pro druhé, nedělá nic pro sebe“, naplníme pokladničku natolik, aby několik desetikorun z našich kapes dalo dohromady tisíce, které umožní sdružení naplňovat svoje cíle pro handicapované občany.

Děkujeme Vám všem, kteří přispějete, děkujeme jménem svým i jménem organizace
CESTA ŽIVOTEM BEZ BARIÉR.

CHCEME VÍTĚZIT S VÁMI
SK SRŠNI Kutná Hora

www.sksrsni.cz

2 comments

  1. Zdenek J.

    Čau Davide Čejko, buď v klidu, Hráčský dres visí v kabině a čeká na návrat do hry:-)
    Fanoušek dostane nový, voňavý s číslem 19.
    Hokeji ZDAR

  2. D.Č.

    Takhle se hráči pěkně ukončí sezóna, zraní se, neví jestli se ještě vrátí, tak dáme pro jistotu bez jeho vědomí dres na charitu:):), děkuji vedení SK SRŠNI KH….. S pozdravem David Čejka

Komentáře byly zablokovány.