«

«

Srp 27

Soustředění 2018

 

Zazvonil zvonec a soustředění 2018 je konec…

Není třeba podrobně popisovat průběh, protože mediální servis od Oldy Fišara byl opět skvělý a stovky fotek a videí ukazují průběh soustředění.

Nyní mohu konstatovat, že bylo opět úspěšné. Úspěšnost není pro nás vnímána počtem získaných medailí a cen, ale spokojeností dětí. Opět se ukázalo, že náš  tým lidí, kteří společně táhnou za jeden provaz a podílejí se na této velké akci pro cca 65 dětí pracuje jako dobře promazané soukolí. Proto bych rád  poděkoval všem za spolupráci při zajištění zdárného průběhu soustředění.

Martin Janata
vedoucí soustředění 2018

 

 

2 comments

  1. Síra

    Škrábu se husím brkem do prstu a vlastní krví podepisuju. A ještě se připojuji s poděkováním všem účastníkům letošního soustředění, a to těm velkým, malým i nejmenším – byli jste skvělí!!! Je to už sice několik dní, co jsme se vrátili z letošního soustředění Kocanda 2018, ale musím říct, že nemine den, abych se aspoň jednou myšlenkou nevrátil zpět v čase a nepřipomněl si tu báječnou atmosféru, která nás letos opět provázela od úvodního srazu na zimáku v K.Hoře až po závěrečnou diskotéku. Nevím, jestli si dovedete představit, jak je trenérská práce, bez ohledu na věk svěřenců, na takové akci náročná a vyčerpávající (když se dělá, jak se dělat má), přesto týden s mladými Sršni pro mě odhalil i tu sluncem ozářenou stranu trenérského řemesla, a to když vidíte u dětí obrovskou chuť, zápal a snahu, když sledujete jak se vám zlepšují pod rukama, když nemusíte řešit zbytečné problémy a spory v týmu, když jste s trenérským kolegou naladěni na stejnou notu a zároveň se navzájem doplňujete jako dokonalé puzzle, když i všichni ostatní členové trenérského kolektivu táhnou za jeden provaz a vy je potkáváte rád a s úsměvem, když je sranda od rána do večera, když vám kolega bez ptaní připraví k snídani kávu, když máte asistenta, který vám skvěle a nezištně pomáhá, jako by to byla kategorie jeho vlastního potomka, když jste ranní rozptýlení paparazze a večer je z toho skvělé video – alias bulvární kachna, když máte kolem sebe lidi ochotné upozadit svůj osobní program a přijet z hodiny na hodinu pomoc na zbytek soustředění, když to celé zastřešuje nadmíru schopný a pracovitý člověk,… a takhle bych mohl pokračovat ještě hodně dlouho. Inu jak mi řekl, jeden hráč na dotaz, co by zlepšil či změnil na příštím soustředění: „Nevím, nic mě nenapadá. Anebo vlastně jo. Mělo by trvat mnohem dýl“. Moc mě těší, že jsem mohl být u toho a užít si ty skvělé momenty na vlastní kůži. Do nové sezóny držím všem hráčům, trenérům i rodičům palce a ať jejich práce a snažení má pokud možno jen ty sladké plody.

    1. oldaf

      Kdyby kameníkovi neupadla ruka, nechal bych to tesat do kamene… Udělal jsem mraky fotek a videí, ale stejně jsem nemohl zachytit všechno. Doufám, že alespoň na některých snímcích je vidět ta snaha, vůle a úsilí uspět a zlepšit se, ať už dětí či dospělých. A také to vzájemné „propojení“ jednotlivých kategorií od přípravky až po ty „de… z dorostu“. A jestli si někdo zaslouží speciální pochvalu, jsi to Pavle ty a Martin, my ostatní jsme dělali „jenom“ to co jste vy pro nás připravili…

Komentáře byly zablokovány.

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ