«

«

Bře 19

Sršni obsadili v baráži první místo

Neděle 17.3.2019 TJ Tatran Sedlčany – SK Sršni Kutná Hora 4:3 (SN) (0:1,2:1,1:1, 1:0) Ani prohra po samostatných nájezdech v posledním utkání baráže nepřipravila Sršně o první místo v tabulce. O konečném pořadí rozhodla lepší vzájemná bilance s týmem SC Kolín B, který v baráži získal stejně jako Sršni 14. bodů.

V posledním utkání sezony měli Sršni problémy se sestavou, přestože trenér Bednář zařadil do sestavy několik juniorů, nepodařilo se mu postavit tři kompletní pětice. V brance dostal poprvé od začátku příležitost Tomáš Pekař a podle slov trenéra byl v prvních dvou třetinách naším nejlepším hráčem. Bohužel na konci druhé třetiny utrpěl lehké zranění, které mu ale neumožnilo dál pokračovat a do branky na poslední část hry nastoupil David Jelínek. Neztratili se ani další mladí hráči, kteří tentokrát tým táhli. Tobiáš Klazar, po samostatné akci, svou první brankou v seniorském týmu otevřel skóre utkání, další branku přidal Vojta Dytrych, sice již stabilní hráč Áčka, ale přesto jeden z nejmladších hráčů. Sršni šli během zápasu dvakrát do vedení 1:0 a 2:1, ale domácí srovnali a na začátku třetí třetiny šli ve vlastním oslabení dokonce do vedení. Hostům se podařilo srovnat v čase 58:10. V prodloužení branka nepadla a o výsledku rozhodovaly samostatné nájezdy. V nich neuspěl Jiří Tvrdík a Petr Javůrek, ve druhé sérii sice poslal do vedení Sršně Pavel Grauer, který ale byl neúspěšný v rozhodující čtvrté sérii a domácí tak získali o bod navíc.

sestava: Jelínek David, Pekař
Chmelař, Grauer, Křeček, Havelka, Vaněk
Dytrych, Javůrek, Jelínek Matouš, Beran, Tvrdík Jan, Plíhal, Tvrdík Jiří, Klazar
Trenér:  Stanislav Bednář

Branky a nahrávky: 11. Klazar, 34. Dytrych (Beran, Javůrek), 59. Chmelař (Tvrdík Jan)
Vyloučení:  6:4