«

«

Bře 18

Zradilo nás zakončení

Neděle 17.3.2019 HC Frýdlant – SK Sršni Kutná Hora 3:0 (3:0,0:0,0:0) Sršni si v utkání plném vyloučení vybrali tak trochu i smůlu. Náš úvodní desetiminutový tlak ukončili domácí nešťastně tečovanou střelou, která skončil za zády našeho gólmana. Přitom hned v prvním střídání jsme mohli sami skórovat.

Bohužel podobně probíhal i další vývoj utkání, druhá branka v naší síti padla opět pro nás smolně, do vlastní branky jsme si srazili nahození od zadního mantinelu. Gólový účet první třetiny a vlastně i celého zápasu uzavřeli domácí po naší ztrátě v útočném pásmu, kdy domácí opět trochu šťastně dokázali proměnit samostatný únik. Plynulost utkání narušila série vyloučení na obou stranách, ale ani jeden celek početní převahu nedokázal využít. Ve druhé a třetí třetině byla hra vyrovnaná, domácí i hosté jednou nastřelili tyčku, Sršni si vypracovali více brankových příležitostí, ale i když se jim několikrát podařilo soupeřova brankaře překonat, puk se vždy odrazil mimo branku, nebo ho dokázali bránící hráči dopravit do bezpečí. Utkání tak po vyrovnaném průběhu skončilo jednoznačným výsledkem.

Vyloučení: 8 (+1×10) – 9 (+1×10)

Využití: 0 – 0

Oslabení: 0 – 0

Sestava:Wagenknecht, Koubský – Bachtík – Fišar, Cihlář – Macháček – Zíka, Bartoš, Hobza, Kopecký – Kubelka, Brich – Link

Trenér: Jaroslav Kubelka