«

«

Čvn 06

Sršni vyhráli turnaj v in-line hokeji !!!

V neděli 5.6.2011 odjeli mladší žáci (v in-line hokeji přípravka) SK Sršni Kutná Hora na turnaj v in-line hokeji, který se konal v  Boskovicích.  Během turnaje se sršni utkali s celky Zlína, Olomouce a domácích Boskovic. Ani v jednom zápase nenašli sršni svého přemožitele a celý turnaj tak vyhráli !!

Výsledky: Sršni – Zlín 4:1, Sršni – Olomouc 6:5 po samostatných nájezdech, Sršni – Boskovice 4:3

Slova trenéra Františka Plíhala: „Dle mého názoru se kluci lepší od turnaje k turnaji. Zlín měl menší, ale velice šikovné kluky. Ty jsme viditelně přehráli. Zápas s Olomoucí byl opravdu napínavý a z naší strany nejlepší. Celý zápas jsme vedli o gól, ale asi dvě minuty před koncem soupeř vyrovnal a hned dal další gól. Po dalším vhazování jsme asi půl minuty před koncem vyrovnali. V nájezdech se naši kluci nemýlili.
Poslední zápas už nebyl tak pohledný, naši kluci chtěli až moc vyhrát a to jim svazovalo ruce a nohy. Nicméně jsme v polovině druhé půlky vedli už 3 : 0. Soupeř ale začal riskovat a ve dvou minutách dokázal vyrovnat. Za obrovské podpory publika nás zatlačil, ale my jsme čekali na chyby a ty přišly. Ze tří slibných šancí se jedna ujala a my vyhráli.“

3 comments

 1. oldaf

  Hezky tu sezonu rozjíždíte… Balhopřeju!!!

 2. Vítězslav Maník

  Hlas z tribuny. Nejvíc fanoušky potěšila neuvěřitelná bojovnost našeho týmu. A je pravda, že takhle bojovně jsme naše kluky již dlouho neviděli hrát. Olomouc i Boskovice byly sice lepší, ale v náš prospěch rozhodlo srce a chuť vyhrát. Klíčový okamžik byl, když v zápase s Olomoucí za stavu 5:4 se podařilo vyrovnat a zápas v normálním hracím čase skončil nerozhodně. Rozhodovali nájezdy, které naši kluci zvládli úplně fantaticky. Proměnili dva po sobě, kdežto soupeř ani jeden a bylo rozhodnuto.
  Další kličový okamžik nastal v posledním zápase s Boskovicemi, kdy soupeř srovnal na 3:3, ale opět minutu před koncem jsme šli do vedení 4:3, které se podařilo udržet. Fantastické zápasy plné vzrušení, kluci děkujem.

  Fanoušci.

 3. admin

  Blahopřeji !! Jen tak dál kluci !

Komentáře byly zablokovány.