«

«

Lis 16

Stanovený cíl byl naplněn

001

15. kolo – sobota 12.11.2016

SK Sršni Kutná Hora:HC Buldoci Neratovice 8:2 (3:0; 2:0; 3:2)

V utkání s Neratovicemi jsme brali před utkáním jen vítězství. Nebyl to nějaký megalomanský nápad. K tomuto závěru nás vedl zejména reálný pohled na tabulku a zkušenosti z prvního utkání. Vítězství bylo sice naplněno, ale naše hra nijak nenadchla. 

Utkání začalo ve vlažném tempu a bohužel takto pokračovalo až do svého závěru. V tomto reportu nemá cenu vypisovat jednotlivé akce a popisovat jednotlivé branky. Ono moc zajímavého utkání snad kromě branek nenabídlo. Sršni se s přehledem vypořádali s chodícím tempem hry a nijak je nevzrušovalo, že se na utkání moc nedá dívat. Splnili jsme úkol, který byl jednoznačný a to zvítězit. I přes trochu mátožný výkon, jsme byli celé utkání lepší. Soupeře jsme moc k ničemu nepustili a o naše navyšování skóre se staral zejména kapitán Ondra Veit, který soupeři sázel branky jak přes kopírák. Celkem vstřelil šest branek a vzhledem k tomu, že jedna branka byla prakticky jak druhá, tak i toto svědčí o tom, že jsme moc kreativity a zejména souhry neukázali.

Konečné skóre 8:2 je určitě dobrý počinek, ale musíme si přiznat, že takovýhle výkon by v jiných utkáních asi zdaleka nestačil na slušný výsledek. Proto zvolejme „Sláva získali jsme plný počet bodů“, ale vrhněme se do další tvrdé práce, protože prostor ke zlepšování a hlavně hledání motivace v trochu nudných utkáních tu určitě je.

Nakonec jen drobné doplnění. Byla zde zmíněná souhra mužstva. Ve třetí třetině by tato hokejová činnost asi činila problémy i extraligovým týmům mužů, protože v jakém stavu byl po úpravě led to je dle mého názoru do nebe volající. Obyčejná přihrávka na metr, či dva byla prakticky nemožná, stejně jako jednoduché vedení puku na hokejce. Místy to vypadalo, jako když puk jezdí po smirkovém papíru a ne po ledové ploše. Tato situace není poprvé a přál bych vám slyšet reakce některých trenérů od soupeře. Pokud napíši, že jsou místy hodně podrážděné, tak je to napsáno hodně mírně. U některých zlost a bezmoc, nakonec vyvolává i úsměv a to je snad horší, než nadávky.

Sestava:

Jan Koleček, Dominik Šubrt

Natálie Brichová, Tomáš Janata, Barbora Sirotková, Petr Hrubý, Kryštof Adam, Vojtěch Hamsa, Ondřej Veit, Denis Čížek, Josef Komárek, Dominik Franc, Jaroslav Šetina, Jan Kašpar, Vojtěch Matějka

Trenér: Pavel Andrle

Branky: Ondřej Veit 6x, Natálie Brichová, Dominik Franc

Asistence : Jan Kašpar, Vojtěch Hamsa, Natálie Brichová, Tomáš Janata, Petr Hrubý

Vyloučení: 5 : 0

Využití přesilovky: 0 : 1

Branky v oslabení: 3 : 1

Počet zásahů gólmani:  12 :25