«

«

Čvn 19

TIP – příměstské kempy Kutná Hora

Díky čtyřem organizacím, které se na kempech budou podílet, máme zajištěné výhodnější podmínky. Ať už se jedná o prostory v případě nepříznivého počasí, cvičební pomůcky, vyváženou stravu nebo pestrý pitný režim. Jedná se o spolupráci s Vyšší odbornou školou, Střední průmyslovou školou a Jazykovou školou v Kutné Hoře, Sportovním klubem Sršni Kutná Hora, Lemantou a nově vznikající Tvojí dílnou.

Plánujeme se věnovat atletickým disciplínám, základům plavání, chtěli bychom zařadit netradiční míčové hry, se starší skupinou bychom rádi vyrazili i na cyklistický výlet a na in-line brusle. Veškerou aktivitu budeme provádět v Kutné Hoře a jejím krásném okolí.
Každý den bychom se měli scházet od 7.45 – 8.00, aby rodiče stíhali pracovní povinnosti. K vyzvednutí budou děti na čtvrtou hodinu. V ceně je veškerý pronájem sportovišť, dopolední svačina, celodenní pitný režim, oběd i odpolední svačinka a zajímavé odměny.

Přesný program zpracujeme a odešleme zájemcům do 30. června dle počtu přihlášených (možné do 28. června – důležité podtržené informace v levém horním rohu letáčku).