V Neratovicích jsme potvrdili roli favorita

001

26. kolo – neděle 5.2.2017

HC Buldoci Neratovice:SK Sršni Kutná Hora 2:9 (0:2; 1:3; 1:4)

Do Neratovic jsme odjeli bez Kryštofa Adama, ale s již zaběhlou posilou Máťou Švábem. Začátek utkání zastihl obě mužstva v trochu neurovnaném rozpoložení. Hra byla lehce chaotická, nepřesnosti se střídali na obou stranách.

Trochu klidu do našich řad vnesl na začátku deváté minuty Péťa Hrubý, který dostal takovým přistrčením v pádu puk od Ondry Veita přesně mezi kruhy a následně švihem vyhnal všechnu havěť z pravého vinglu soupeřovy branky 0:1. Prakticky vzápětí, v polovině 10-té minuty zatáhl puk do útočné třetiny Máťa Šváb a z levého kruhu poslal puk skoro do stejného místa jako před minutou Péťa a bylo to 0:2. To byl i stav po první třetině.

Druhou třetinu jsme začali aktivně, ale paradoxně jsme v probíhající 22 minutě inkasovali po střele od modré. V čase 23:20 dostává přihrávku do jízdy od Pepy Komárka Domča Franc a následně přesně zakončuje 1:3. Ve dvacáté sedmé minutě se vydal Ondra Veit k sólu, které sice nejprve neproměnil, ale následně dostal přihrávku zpoza branky od Pepy Komárka a na podruhé se již nemýlil 1:4. V čase 33:23 zvyšujeme už na 1:5, když Honza Kašpar pošle milimetrovou přihrávku Tomovi Janatovi před soupeřovu branku a ten se z první trefil náramně.

Ve třetí třetině jsme udeřili jako první znovu my. Ve 44 minutě si Vojta Hamsa za brankou sebral puk, objel branku a zasunul k tyči 1:6. Včase 44:01 posílá Ondra Veit puk zpoza branky na Péťu Hrubého, který donutí brankáře jeho střelu jen vyrazit a Pepa Komárek pohotově zvyšuje na 1:7. Následně ve 49 minutě nachází Ondra Veit Honzu Kašpara, který zvyšuje už na 1:8. V 52 minutě se proháčkoval Pepa Komárek až před branku soupeře a tam nekompromisně pověsil puk pod horní víko 1:9. Na závěr v čase 56:17 jsme ještě soupeři umožnili korigovat výsledek na 2:9, což už byla ale výsledkově konečná.

Dominik Šubrt, Jan Koleček

Natálie Brichová, Matěj Šváb, Tomáš Janata, Barbora Sirotková, Petr Hrubý, Vojtěch Hamsa, Ondřej Veit (C), Denis Čížek, Josef Komárek, Dominik Franc, Jaroslav Šetina, Jan Kašpar, Vojtěch Matějka

Trenér: Pavel Andrle

Branky:  2 x Josef Komárek; Petr Hrubý; Matěj Šváb; Dominik Franc; Ondřej Veit; Tomáš Janata; Vojtěch Hamsa;  Jan Kašpar

Asistence:  3 x Ondřej Veit; 2 x Josef Komárek; 2 x Jan Kašpar, Petr Hrubý

Vyloučení: 3 : 4

Využití přesilovky: 1 : 1

Branky v oslabení: 0 : 0

Počet zásahů gólmani:  38 : 11