«

«

Lis 12

Vítězný návrat Johanky Jelínkové.

V neděli nastoupili starší žáci k odvetnému přátelskému utkání na ledě HC Stadion Nový Bydžov (v prvním utkání na domácím ledě zvítězili sršníci 6:1). HC Stadion Nový Bydžov – SK Sršni Kutná Hora 7:10 (1:4,2:2,4:4).

Vzhledem k průběhu předchozího utkání si sršníci na soupeře věřili, ovšem domácí šli do vedení již po 35 sekundách hry. Do konce třetiny naštěstí padli do branky bydžovského soupeře čtyři branky a do druhé třetiny jsme vstupovali s náskokem tří branek. To však trvalo jen 20 sekund, kdy soupeř snížil na 2:4. Od toho okamžiku začala „branková přetahovaná“, kdy jsme zvýšili na 2:5, soupeř snížil na 4:5 a další vývoj skóre byl následující: 4:7, 5:7, 5:8, 7:8 a 7:10. Především naše obranná hra byla velice špatná a to i přesto, že se na led poprvé po svém návratu k hokeji postavila i Johanka Jelínková, na které však tréninkový výpadek nebyl vůbec znát a patřila k nejlepším hráčům hostů. S návratem Johanky do obrany a s ohledem k síle soupeře se do útoku posunul Tomáš Fišar a Ondra Macháček a oba se spolu s Vojtou Dytrychem zapsali do listiny střelců. Výsledek je tedy poměrně uspokojivý, ale předvedená hra by na Hvězdu Praha, která přijede k dalšímu mistrovskému zápasu již v sobotu nestačil.

Branky a nahrávky: 5. Macháček, 10. Fišar, 12. Fišar, 18. Dytrych, 26. Koubský, 40. Dytrych (Fišar), 44. Macháček, 50. Dytrych (Fišar), 57. Fišar (Dytrych), 59. Fišar

Sestava: Wagenknecht (Pekař) – Jelínková, Zika – Bachtík, Macháčková – Dytrych, Macháček, Fišar – Jestříbek, Plíhal, Koubský – Maník, Kratochvíl