«

«

Úno 16

Výhru derby vychytal Hermann v nájezdec

19. kolo KSM HC Žabonosy – SK Sršni Kutná Hora 3:4 sn (0:0, 0:3, 3:1)

Devatenácté kolo krajské soutěže hráli Sršni v Kolíně proti HC Žabonosy. Oba soupeři vzájemný souboj berou prestižně a tak se dal očekávat tuhý boj. Tým Stanislava Bednáře nebyl v ideální zdravotní kondici, když několik hráčů trápila viróza či nedoléčená zranění.  

Od začátku se do sebe oba soupeři pustili plnou silou. Aktivní hrou chtěli otevřít skóre ve svůj prospěch a hrálo se nahoru dolů. Dobré šance se střídaly na obou stranách, ale otevřít skóre se nikomu nepovedlo i když Sršni měli střeleckou převahu.

Druhá část patřila Sršňům. Z utkání sice odstoupil nedoléčený Lukáš Rudolfský, ovšem jeho zástupce z obrany přesunutý Tvrdk II. nahrál Pácalovi, který tvrdou střelou z kruhu otevřel skóre. Ve dvacáté šesté minutě se prosadil nejmladší útok a druhou branku dorážkou zajistil Jelínek. Domácí znervózněli a zbytečně faulovali. To přineslo Sršňům několik přesilovek a v třicáté šesté minutě se v jedné z nich povedla obránci Poláčkovi přesná střela, která rozvlnila síť Kargera potřetí. Vše se zdálo být na nejlepší cestě k vítězství, ovšem domácí tým cítil, že se Sršňům nedaří úplně tak, jak by chtěli a že jim ubývají rychle síly. Do druhé sirény však výborného Hermanna nepřekonali.

Třetí třetina přinesla vyrovnanou hru a Sršni si chtěli pohlídat výsledek. Žabonosy se ovšem dokázaly prosadit v přesilovce střelou obránce dvanáct minut před koncem. O pět minut později skórovali podruhé, když po důrazném souboji před brankovištěm projel puk za brankovou čáru po ledě. To domácí dostalo nahoru a v samém závěru se vrhali do útoku téměř po hlavě. Hlavní rozhodčí Petr Špringl přestával zvládat situaci. Několik sporných rozhodnutí zvedalo hladinu adrenalinu obou týmů a 46 vteřin před koncem odpískal po vzájemném souboji vyloučení Siváčka a domácího Beňovského. Posledně jmenovaný (!) v následné power-play domácích osm vteřin před třetí sirénou vyrovnal na 3:3. Proč ho pustil do hry a nechal sedět na trestné lavici místo něho jiného hráče domácích nikomu nevysvětlil. Rozhodnout tedy musely samostatné nájezdy. V nich skórovali Andrle a Pácal. Denis Hermann domácí střelce vychytal a zajistil Sršňům cenné vítězství za dva body.

Příští kolo Sršni odehrají v sobotu 21.2. na kladenském ledě proti Hvězdě Kladno.

 Branky Sršňů: Pácal (Tvrdík II.), Jelínek (Tvrdík I., Jan Tvrdík), Poláček (Andrle), Andrle

Sestava: Hermann (Myřátský) – Vaněk, Richter, Krejza, Švejda, Poláček, Tvrdík II., Rudolfský, Siváček, Pácal, Jan Tvrdík, Tvrdík I., Jelínek, Andrle, Janota, Charvát

Vyloučení: 9/10

-Hynek Macháček-

KANADSKÉ BODOVÁNÍ:  O D K A Z – odkaz se otevře v novém okně

STŘELBA:  O D K A Z  – odkaz se otevře v novém okně

STATISTIKY GÓLMANŮ:  O D K A Z  – odkaz se otevře v novém okně

8 comments

Skip to comment form

 1. tom

  pozastavujete se nad amatérismem v amatérské soutěži??? trochu úsměvné že? 🙂
  poloprofesionální soutěž v kh už byla, to jste kritizovali…. tak ať se vám to líbí nebo ne, tak si budete muset zvyknout na amatérismus v amatérské soutěži…..

 2. radek

  Já to tak nemislel , omlouvam se za svůj pripěvek bylo to napsaný v mrzutosti a v hněvu 🙂 a z těma debilama jsem to splet to nebylo myslený na nikoho z vas , teď mě to mrzí ! Ale je to škoda že nás rozhodčí takhle podved nejvíc to musí štvát Romana když ho podfoukne spolužák .

 3. radek

  No a body v prdeli ? To se může postoupit za 2 roky 😀 bohužel v Kutny Hoře se staraji o hokej samí debilove ten rozhodčí chodil z Romanem Sivackem do školy ! O to vyc ho to nasralo, úplně to rozhodčí ovlivnil bohužel ste takoví blbci -že to nenecmáte prosetrit a neposlete to na komisi , to se nedivim Romanovi že byl nasranej a ještě dostal pěstí od nějakyho zabaka , bych se nedivil ani kdyby skončil z hokejem , ma určitě jiný záliby fotbal a ještě chodí na Vš . To se na to může vysrat než hrat hokej z ubrecencema který kdyz prohravaji tak jim je špatně ! Je to hanba ostuda nemam slov

  1. Zdenek J.

   Nazdar Radku, obsah Tvýho sdělení je, bohužel, nejasný. Zkus to ještě jednou. Jak píšeš, je to tady samý debil …

  2. Rosťa M

   Radku, a celej se otočit můžeš ???

  3. J.Machacek

   Radku, myslím, že největší radost z tvého komentáře bude mít právě Roman S. A pokud jsi to nepochopil tak to myslím ironicky.
   A zvaž prosím, jestli při kvalitě tvého písemného projevu je vhodně o někom říkat, že je debil.

 4. H.Macháček

  Ahoj Zdeňku,
  myslím, že p. Špringl by to radši zvládnul, ale bohužel na to nemá. Pozorný divák si mohl všimnout, jak domácí věděli s kým mají tu čest a jak to využili v průběhu utkání. Několikrát beztrestně naskočili do hry v šesti, na trestnou lavici posílali jiného hráče (červená helma) a stejným způsobem si pomohli k vyrovnání v závěru. Chybou vytočený Siváček byl neférově potrestán a dohližitel p. Tasch se asi styděl. Celé pořadatelství bylo amatérské. Myši v kolínských kabinách jsou věcí správce, ale zmatený zapisovatel, který neumí správně a úplně vyplnit zápis a neschopnost domácích dát hostům kopii zápisu jdou na vrub žabáků. Jedno vím jistě, nikdo se nikomu neomluví, domácí si takto upocený bod mohou strčit do tabulky, p. Špringl si užije vydělané peníze a zase nás někdy oblaží svým rozhodováním. Bylo to nedůstojné a jsem rád, že je to za námi.

 5. Zdenek J.

  Být „zbaven“ bodů ze zápasu rozhodčími, je do nebe volající zhovadilost. A že tenhle zápas rozhodčí ovlivnili, je bez jakýchkoliv diskusí.
  Jako divadelní komediální vystoupení, alá fotbaloví kapříci v podání Čtvrtníčka s Lábusem, by to mohlo přilákat diváky. Jako hokejová realita je to, ale čistokrevná tragédie.
  Amatérismus nebo záměr???
  Kdo jste to viděl, odpovězte si sám…

Komentáře byly zablokovány.