«

«

Led 02

Winter Classic Čáslav 30.12.2015 – utkání 4. tříd

Předběhli jsme NHL i Extraligu. A to o tři resp. čtyři dny. Zatím tedy jen v uspořádání utkání pod širým nebem. K této příležitost jsme využili rozestavěný stadion v Čáslavi a za soupeře si pozvali tradičního rivala z Kolína.
Před zahájením zápasu si kluci vyzkoušeli slavnostní nástup a každý po vyhlášení svého jména vyjel na modrou čáru s ohňostrojem za zády. Utkání nakonec ovládl hostující celek poměrem 4:1 a pohár pro vítěze „Winter Classic“ tak putoval do Kolína.

Po utkání následovala soutěž o nejrychlejšího bruslaře, kdy se do finále probojovali Dominik Franc (Sršni) a Jakub Štěpánek (Kozlové). Vítězství a novou hokejku si po nešťastném upadnutí Dominika těsně před cílem nakonec odvezl Jakub Štěpánek.

Všichni hráči obdrželi na závěr pamětní trička z logem „Winter Classic“ a obou zúčastněných týmů.

Blahopřejeme soupeři, děkujeme všem za účast (téměř 100 lidí) a doufáme, že se dětem toto netradiční utkání líbilo.
Děkujeme za sponzorský dar do dovednostní soutěže panu Navrátilovi (pojišťovna Allianz).

Největší poděkování pak patří Martinu Janatovi, který celou akci perfektně zařídil! Dále pak Láďovi Francovi za pomoc s realizací a ohňostroj, Oldovi Fišarovi za fotodokumentaci a Luboši Hájkovi za moderování.

Osobně jen dodám, že jsem pro takovou akci čekal větší zápal u našich rodičů a třeba i snahu pomoc. Marně. Přeci jen to děláme i pro vaše děti.

1 komentář

  1. Ivana

    Bylo to perfekní , krásně vše připravené a myslím že mnozí bylo hodně překvapení , jen více podobných a krásných akcí

Komentáře byly zablokovány.

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ