SK Sršni : Benešov 4 : 5 (0:3, 1:2, 3:0)
Góly (nahrávky) : Bachtík, Plíhal (Socha), Bachtík (Plíhal), Koubský

Brankáři : Pekař,Krátký
Obránci : Brich – Zika, Socha – Macháčková,
Útočníci : Koubský – Plíhal – Bachtík, Jesříbek – Havránek – Kadleček, Maník (Škrobák) – Kopecký- Staněk (Hladík)

Názor trenéra:
V tomto zápase nám utekl začátek, když jsme ve druhé minutě prohrávali již 2 : 0. Herně jsme byli také horší. Od druhé třetiny jsme zápas začali vyrovnávat a ve třetí třetině jsme již byli lepší. Soupeř, se štěstím ubránil vítězství.
Škoda, že jsme první polovinu utkání hráli bojácně a bez sebedůvěry. Třetí třetinu jsme hráli náš zatím nejlepší hokej.

Sobota 29.10.
Slavie Praha – SK Sršni 8 : 0 (2:0,0:0,6:0)

Sestava :
Brankáři : Pekař, Krátký
Útočníci : Koubský – Plíhal – Bachtík, Jesříbek – Havránek – Kadleček, Škrobák -Maník- Staněk(Hladík)

V sobotu jsme zavítali na led Slavie Praha, která zatím své soupeře válcuje. První dvě třetiny jsme hráli velice dobře a obětavě. Kluci mě opravdu překvapili jak nebojácně s tímto soupeřem hráli. V první třetině nás soupeř jasně přehrával, ale ve druhé jeho tlak nebyl tak silný a už si nevypracovával tolik šancí. Na hráčích soupeře bylo vidět, že s takovým průběhem nepočítali. Ve třetí třetině, se za přispění několika sporných rozhodnutí rozhodčích, začalo hrát velmi tvrdě a nervózně. Hlavně mladší kluci se s tím vyrovnávali těžce a začali jsme inkasovat.
Nicméně musím říct, že až na závěr utkání hráli kluci určitě nejlepší zápas. Doufám, že trend zlepšování bude dál pokračovat.