«

Říj 09

Znovu dvě branky v oslabení, kanadský bod pro brankaře

Neděle 9.10.2016 SK Sršni Kutná Hora – HC Spartak Žebrák 7:1  (2:0, 2:1, 3:0)

V dalším kole krajské juniorské soutěže přivítali Sršni na svém ledě hráče Spartaku Žebrák. Trenéři měli k dispozici kompletní sestavu a do utkání tak nasadili tři útoky a dvě obrany.
Hosté byli po dvou odehraných kolech bez jediného bodu a úkolem Sršňů bylo, aby to tak zůstalo i po skončení zápasu. To se také stalo, Sršni byli kromě úvodních deseti minut prostřední části hry lepší. První branku utkání vstřelil ve vlastním oslabení v 15. minutě Jenda Tvrdík, když nejprve Michal Kunášek vyrazil střelu soupeře a špičkou hokejky posunul puk k Jendovi a ten svým typickým způsobem projel celým hřištěm a překonal hostujícího brankaře. V 19. minutě, tentokrát při přesilovce domácích Michal Šváb zavezl puk do třetiny a po objetí branky jej předložil Tomášovi Fišarovi, který bez přípravy zvýšil na 2:0. Třetí branku přidal znovu Tomáš Fišar, když ve 29. minutě rychlou střelou překvapil hostujícího brankaře. Ve 36. minutě znovu v oslabení zaúřadoval Jenda Tvrdík, když vybojoval puk a umožnil tak Matesovi Jelínkovi zvýšit na 4:0. Ve 40. minutě hosté využili našeho zaváhání v rozehrávce a snížili na 4:1. Ve 41. minutě, si vyměnili úlohy Jenda s Matesem a Jenda Tvrdík zvýšil na 5:1. Ve 43. minutě se prosadil i třetí útok, když byl Tomáš Böhm před soupeřovou brankou dostatečně důrazný a zvýšil již na 6:1. Jako poslední se do listiny střelců zapsal Miloš Konečný, který střelou od modré překonal hostujícího brankaře po sedmé.

Branky a nahrávky: 15. Tvrdík (Kunášek), 19. Fišar (Šváb M., Macháček), 29. Fišar (Macháček), 36. Jelínek (Tvrdík), 41. Tvrdík (Jelínek), 43. Böhm (Málek), Konečný (Böhm)

Vyloučení: 8 – 9+(5+OT)