«

«

Říj 07

Drama v Poděbradech

1. 10. 2016 – HC PODĚBRADY : SK SRŠNI KUTNÁ HORA 1 : 2sn (0 : 1,  1 : 0, 0 : 0, SN 0:1)

V sobotu naši dorostenci zavítali k dalšímu z mistrovských utkání do Poděbrad. Utkání začalo v poměrně slušném tempu. Hra se přelévala z jedné půlky  na druhou a k vidění bylo několik pěkných šancí na obou stranách. Nutno podotknout, že více možností k střelení úvodního gólu měli na hokejkách hráči Poděbrad. I přesto to byli Sršni, kteří se ujali vedení v zápasu po nahrávce Matěje Kratochvíla přesném zakončení Petra Koubského ve třetí minutě utkání. Soupeř nás po té zatlačil na dlouhé minuty do našeho obraného pásma a snažil  se o vyrovnání nepříznivého stavu. V naši brance nás ale podržel výborně chytající Tomáš Pekař a v první třetině za svoje záda nepropustil jediný puk. Ani Sršňům se nepodařilo do konce třetiny překonat podruhé soupeřova gólmana a tak se šlo do šaten s naším těsným vedením. Do druhé třetiny vstoupili lépe hráči Poděbrad a ve 21 minutě srovnali po hezké akci na 1:1. I přes mnoho šancí na obou stranách a několika přesilovým hrám se nepodařilo ani jednomu týmu svoje gólové skóre navýšit a druhá třetina skončila 1:1 Závěrečná třetina se nesla ve stejném duchu jako obě předešlé třetiny. K vidění bylo množství šancí a perfektní zákroků gólmanů na obou stranách. Branky jsme se ale už do konce třetiny nedočkali a utkání skončilo v základní hrací době 1:1. Na řadu přišli samostatné nájezdy. V nich byli naši chlapci úspěšnější,  díky vítězství na nájezdy jsme zvítězili 2:1 a odvezli jsme si ze soupeřova ledu 2 body.

Poděkování všem hráčům, trenérům a především chci vyzdvihnout výkon brankaře Tomáše Pekaře, který má na našem úspěchu velký díl.

Sestava: Tomáš Pekař, Filip Onderko, Petr Koubský, Tomáš Brich, Jan Kopecký, Lenka Macháčková, Jan Hnilička, Patrik Hladík, Matěj Kratochvíl, Tomáš Zika, Adam Link, Václav Kadleček, Pavel Bartoš, Jaroslav Kubelka, Michal Adamec.

 

VSTUP NA HLAVNÍ STRÁNKU: WWW.SKSRSNI.CZ