«

«

Říj 07

Drama v Poděbradech

1. 10. 2016 – HC PODĚBRADY : SK SRŠNI KUTNÁ HORA 1 : 2sn (0 : 1,  1 : 0, 0 : 0, SN 0:1)

V sobotu naši dorostenci zavítali k dalšímu z mistrovských utkání do Poděbrad. Utkání začalo v poměrně slušném tempu. Hra se přelévala z jedné půlky  na druhou a k vidění bylo několik pěkných šancí na obou stranách. Nutno podotknout, že více možností k střelení úvodního gólu měli na hokejkách hráči Poděbrad. I přesto to byli Sršni, kteří se ujali vedení v zápasu po nahrávce Matěje Kratochvíla přesném zakončení Petra Koubského ve třetí minutě utkání. Soupeř nás po té zatlačil na dlouhé minuty do našeho obraného pásma a snažil  se o vyrovnání nepříznivého stavu. V naši brance nás ale podržel výborně chytající Tomáš Pekař a v první třetině za svoje záda nepropustil jediný puk. Ani Sršňům se nepodařilo do konce třetiny překonat podruhé soupeřova gólmana a tak se šlo do šaten s naším těsným vedením. Do druhé třetiny vstoupili lépe hráči Poděbrad a ve 21 minutě srovnali po hezké akci na 1:1. I přes mnoho šancí na obou stranách a několika přesilovým hrám se nepodařilo ani jednomu týmu svoje gólové skóre navýšit a druhá třetina skončila 1:1 Závěrečná třetina se nesla ve stejném duchu jako obě předešlé třetiny. K vidění bylo množství šancí a perfektní zákroků gólmanů na obou stranách. Branky jsme se ale už do konce třetiny nedočkali a utkání skončilo v základní hrací době 1:1. Na řadu přišli samostatné nájezdy. V nich byli naši chlapci úspěšnější,  díky vítězství na nájezdy jsme zvítězili 2:1 a odvezli jsme si ze soupeřova ledu 2 body.

Poděkování všem hráčům, trenérům a především chci vyzdvihnout výkon brankaře Tomáše Pekaře, který má na našem úspěchu velký díl.

Sestava: Tomáš Pekař, Filip Onderko, Petr Koubský, Tomáš Brich, Jan Kopecký, Lenka Macháčková, Jan Hnilička, Patrik Hladík, Matěj Kratochvíl, Tomáš Zika, Adam Link, Václav Kadleček, Pavel Bartoš, Jaroslav Kubelka, Michal Adamec.