«

Úno 20

Frýdlant na domácím ledě nastřílel Sršňům pět branek

HC Frýdlant – SK Sršni Kutná Hora 5:0 (0:0,2:0,3:0)

V neděli 18. 2. odcestoval mladší dorost sehrát odvetu s mužstvem HC Frýdlant. V minulém střetnutí na kutnohorském ledě Sršni jasně zvítězili 5:1. Není divu, že jsme s mírným optimismem očekávali i výsledek tohoto měření sil. První třetina přinesla trochu nervózní opatrný výkon obou mužstev. I přes několik šancí na obou stranách jsme se v této třetině žádného gólového zásahu nedočkali. To do druhé třetiny už obě mužstva vstoupili mnohem bojovněji. První branku zápasu zaznamenali domácí v čase 21:39, po chybě v naší rozehrávce a v následném protiútoku. Bohužel i přes několik slibných gólových šancí se nám branku vstřelit nepodařilo. Byl to opět soupeř, který  po chybě naší obrany navýšil svoje vedení na 2 :0 v čase 25:25. I přesto, že Sršni bojovali a vytvořili si nadějné šance, tak se jim branku vstřelit nepodařilo. Ani soupeř už do konce druhé třetiny neskóroval. Do poslední části hry, stejně jako do té druhé, lépe vstoupili domácí a v čase 41:08 navýšili svoje vedení na 3:0. Sršňům se bohužel nepodařilo využít ani jednu z šancí. To soupeř z Frýdlantu se trefil ještě 2x a to v čase 48:08 a 56:27, čímž uzavřel gólový účet na stavu 5:0. Zápas ovlivnily neproměněné šance Sršňů a bylo jich poměrně dost. Soupeř byl trpělivý a dařilo se mu gólově trestat naše chyby v obraně a v rozehrávce, čímž zaslouženě zvítězil. Příští týden nás čeká Beroun, takto snad bude od Sršňů pohlednější podívaná.

Sestava: Jakub Červinka

Jan Hnilička, Jan Stružinský, Ondřej Mašín, Tobiáš Klazar, Pavel Bartoš, Jaroslav Kubelka, Filip Mikeška, Vojtěch Hobza, Mikuláš Hynek, Šimon Pokorný, Sebastián Bandy, Vojtěch Mašín

Vyloučení: 6:5