«

«

Úno 09

Černý víkend juniorky

Junioři sehráli v pátek 8.2. a sobotu 9.2.2019 během necelých 16 hodin dvě těžká utkání. V obou inkasovali více než deset branek sami vstřelili pouhé dvě…

Pátek 8.2.2019 HC Benátky nad Jizerou – SK Sršni Kutná Hora 11:0 (3:0,3:0,5:0) Popsat náš páteční výkon se dá několika málo slovy (pokud vynechám ta sprostá). Z naší strany to byl asi nejhorší hokej, jaký jsem kdy v životě viděl… Při vší úctě k soupeři, je třeba konstatovat, že k vysokému vítězství mu stačilo jenom trochu bruslit, nemusel nic vymýšlet, většinu branek jsme mu darovali sami. Jedinou možnost ke skórování jsme si vypracovali až v páté minutě poslední třetiny a jak výsledek napovídá, ani tu jedinou jsme nedokázali využít.

Vyloučení: 9 (+1×5+TH) – 8 (+1×5+OK)

Využití: 1 – 0

Oslabení: 2 – 0

Sestava:Wagenknecht (Červinka), Koubský – Plíhal – Klazar, Hladík –  Cihlář – Klazar, Zíka – Macháček – Hobza,Hnilička –  Bachtík, Bartoš – Mikeška, Link – Kvapil

Trenér: Jaroslav Kubelka

Sobota 9.2.2019 SK Sršni Kutná Hora – PZ Kladno 2:12 (0:7,2:2,0:3) V sobotu dopoledne přijel do Kutné Hory velice těžký soupeř a i když naše hra se proti pátečnímu výkonu výrazně pozvedla, na kvalitního soupeře (i vzhledem k naší únavě), to ani zdaleka nestačilo. Po první třetině kterou hosté vyhráli vysoko 0:7, bylo jasné že se nad Sršni stahují mračna a tak trenér nabádal hráče k zjednodušení hry a snaze dál neinkasovat. To se ve druhé třetině dařilo a skončila nerozhodným výsledekem 2:2. Poslední třetina nás znovu vrátila zpátky na zem. Inkasovali jsme v ní v čase 40:08, 59:48 a 59:58… Tedy osm sekund po úvodní buly a dvakrát v posledních dvanácti sekundách.

Vyloučení: 3 – 3

Využití: 1 – 1

Oslabení: 0 – 0

Sestava:Pekař (Wagenknecht), Koubský – Plíhal – Mikeška, Cihlář –  Hladík – Zíka, Klazar – Macháček – Hobza,Bartoš –  Bachtík, Link – Brich

Trenér: Stanislav Bednář