«

Lis 19

Deseti gólová nadílka od Hvězdy Praha

SK Sršni Kutná Hora – HC Hvězda Praha 1:10 (0:3, 0:4, 1:3)

V pátek 17. 11. přivítal mladší dorost na svém ledě mužstvo Hvězdy Praha. V posledním společném měření sil Hvězda na svém ledě nekompromisně zvítězila 13:1. I v tomto zápase na kutnohorském ledě byla Hvězda od prvních minut výrazně lepším týmem na ledě.  Sršni se jen sporadicky probojovávali před soupeřovu branku a naopak soupeř si svou přesnou rozehrávkou a výborným tahem na branku vypracoval mnoho gólových šancí. První zásah v naší síti zaznamenala Hvězda v čase 5:56. V čase 9:14 přidala druhou branku v našem oslabení, čtyřech proti pěti a trefu na 0:3 přidali v čase 14:40. Ve druhé třetině se sice Sršňům dlouho dařilo ubránit soupeřovi ataky naší branky, ale sami si žádnou gólovku k upravení nepříznivého skóre nevypracovali. Naopak to byla opět Hvězda, která v čase 28:33 zvyšovala na 0:4 a to do konce ve vlastním oslabení. Pátou branku Pražané přidali v čase 34:00. Svoji spanilou jízdu  a převahu v zápase korunovali brankou na 0:6 v čase 36:24 a na 0:7 v čase 37:22, podotýkám, že obě tyto branky vstřelili opět během naší přesilovky tedy  ve vlastním oslabení. Do třetí třetiny se šlo za stavu 0:7 pro Hvězdu a ta ještě přidala do konce zápasu tři branky v časech 40:27, 41:00, 41:11, všechny opět v naší přesilovce. Sršni v čase 51:29 jen kosmeticky upravili konečný stav utkání na 1:10. Autorem tohoto čestného zásahu byl po krásné samostatné akci Tobiáš Klazar. Soupeř z Prahy byl výrazně lepším týmem na ledě, což potvrdil jednou brankou v přesilovce a šesti ve vlastním oslabení.