«

«

Úno 06

Do rána jsme nedokázali zregenerovat

001

24. kolo – sobota 21.1.2017

HC Benátky nad Jizerou:SK Sršni Kutná Hora 8:3 (2:1; 4:2; 2:0)

Po pátečním (20.1.) odloženém těžkém utkání s Nymburkem, které skončilo Sršním vítězstvím 7:5 jsme v sobotu (21.1.) odjeli v brzkých ranních hodinách do Benátek, které jsme v minulém domácím utkání porazili. Myslím, že jsme odcestovali s touhou a odhodláním zvítězit, ale tělesné schránky Sršňů jak se později ukázalo, byly proti.

Sršňům podle mého názoru nelze v tomto utkání nic vytknout. Dřeli a bojovali, ale nastoupili k tomuto utkání v devět hodin ráno, přičemž předchozí den v sedm hodin večer odcházeli z ledu po vítězném střetnutí s Nymburkem, které stálo hodně sil. Za čistých čtrnáct hodin nebylo možné doplnit síly potřebné pro zdárný úspěch v Benátkách. Jak jsem výše napsal Sršni dřeli a bojovali. Bohužel to v reálném pohledu vypadalo, jako když všichni zúčastnění v černožlutých dresech za sebou vláčí pneumatiku jako Jarmila Kratochvílová ve svých slavných tréninkových dobách.

Sice jsme se v utkání ujali vedení, ale poté jsme výsledkově již jen dotahovali. Nejdříve nám soupeř utekl na tříbrankový rozdíl 4:1. Sršni dokázali ještě snížit na 4:2, ale následně opět inkasovali a to hned dvakrát. Stav 6:2 jsme korigovali na 6:3, ale v závěrečné části už síly chyběly hodně viditelně a prakticky jsme si nevypracovali žádnou pořádnou šanci ke skórování.

V první polovině utkání u Sršňů ještě místy došlo ke vzbouření hormonů a byli občas nebezpeční, ve druhé polovině a zejména v poslední třetině už fyzické síly prostě došly. Mimo uvedené ještě nutno dodat, že v tomto utkání chyběly i dva základní stavební kameny sestavy a to kapitán Ondra Veit a obranná hráz Barča Sirotková.

Sestava:

Jan Koleček, Dominik Šubrt

Natálie Brichová, Tomáš Janata, Petr Hrubý, Kryštof Adam, Vojtěch Hamsa, Josef Komárek, Dominik Franc (C), Jaroslav Šetina, Jan Kašpar, Vojtěch Matějka, Denis Čížek

Trenér: Pavel Andrle

Branky:  Vojtěch Hamsa; Dominik Franc; Denis Čížek

Asistence:  2x Dominik Franc

Vyloučení: 3 : 5

Využití přesilovky: 1 : 0

Branky v oslabení: 0 : 0

Počet zásahů gólmani:  12 : 17