«

Lis 01

Jedeme ve stejných kolejích

Během tří dnů odehráli starší žáci dva zápasy.

28.10. jsme hráli v Letňanech se soupeřem, s nímž jsme v prvním kole uhráli nejlepší výsledek (1:6).Prvních 10 minut nasvědčovalo tomu, že bychom mohli i tentokrát stejně obstát. Ani první přestávka nás nezastihla v beznadějné situaci. Po třinácti minutách druhé třetiny přišel zlom (tři branky během čtyř minut) a soupeř nás začal postupně udolávat. Třetí třetina byla jen otázkou skóre. Rčením „co si uvaříš, to si taky sněz“ se řídil Pavel Ježek, který byl za hození hokejky potrestán trestným střílením, které si také sám chytil.

30.10. jsme hostili mužstvo z Benátek. Prvních 10-15 minut bylo z naší strany zahráno nezvykle dobře. V jedenácté minutě jsme dokonce vedli 1:0 a s napětím jsme očekávali dění příští. V závěru třetiny soupeř uhodil – čtyři branky v pěti minutách. Obdobnou pětiminutovku jsme prožili i ve druhé třetině. Ve třetí třetině se puky  v naší síti rovnoměrně množily. Kuriozitou byla naše druhá branka. Tři minuty před koncem utkání při tlaku soupeře v naší třetině David Zvěřina vědomě vyhodil puk na zakázané uvolnění a v klidu, bez pohledu na pomalu se ploužící kotouč, odjížděl na střídačku. Tam se ke svému údivu dozvěděl, že je střelcem gólu (brankář soupeře zřejmě předpokládal, že puk mine branku a nezasahoval).

HC Letci Letňany – SK Sršni Kutná Hora 14:1 (3:0; 4:0; 7:1)

Vyloučení: 3:1

Zásahy brankářů: 12:43

SK Sršni Kutná Hora – HC Benátky nad Jizerou 2:15 (1:4; 0:6; 1:5)

Vyloučení: 2:2

Zásahy brankářů: 43:10

Trenér: Michal Procházka