«

«

Lis 01

Vytoužené vítězství dorostu

V sobotu 29. 10. přivítal sršní dorost mužstvo z Černošic. Utkání od prvních minut nabídlo poměrně vyrovnaný hokej s šancemi na obou stranách. Ve čtvrté minutě naši poprvé skórovali po pěkné nahrávce Adama Linka a střele Lenky Macháčkové. Postupně jsme si vybudovali mírnou převahu na ledě a tu se nám také na začátku třinácté minuty podařilo zúročit, když po nahrávce Vaška Kadlečka zakončoval krásně Adam Link. Ujali jsme se vedení 2:0, ale to nám vydrželo pouze několik desítek vteřin. Na konci třinácté minuty se podařilo soupeři snížit po chybě naší obrany na 2:1. Toto hubené vedení se nám podařilo dokonce první třetiny udržet. Do druhé části hry o něco lépe vstoupily Černošice a ve dvacáté čtvrté minutě srovnaly přesnou střelou stav utkání na 2:2. Začali jsme se obávat jestli se nám podaří ještě v zápase dostat do vedení. Čím dál více se začaly množit nedovolené zákroky na obou stranách a z toho vyplývající vyloučení. Jednu z přesilovek se nám podařilo využít ve třicátéprvní minutě, kdy po přihrávce Tomáše Bricha zakončoval přesně Vašek Kadleček. Šli jsme do vedení 3:2 a opět jsme se tímto gólem zvedli a začali jsme Černošice přehrávat. To nám přineslo ovoce v podobě zvýšení vedení na 4:2 ve třicátédeváté minutě, kdy po nahrávce Adama Linka zakončoval pěkně Tomáš Zika. Ve druhé třetině jsme se už branky nedočkali a do šaten se šlo za našeho vedení čtyři dva. Třetí třetina připomínala svou vyrovnaností tu první. Dařilo se nám pokrývat všechny uniky a šance soupeře a drželi jsme úspěšně naše vedení až do konce poslední třetiny. V závěru poslední části hry nám soupeř nabídl šanci v podobě hry bez brankáře. Branku nám to, ale nepřineslo a utkání skočilo 4:2 pro Sršně. Konečně jsme získali důležité tři body a v tabulce nám z pěti body patří šestá příčka. Poděkování a gratulace všem hráčům a trenérům.

Sestava: Tomáš Pekař, Petr Gygal

Tomáš Brich, Lenka Macháčková, Jan Hnilička, Patrik Hladík, Matěj Kratochvíl, Tomáš Zika,  Adam Link, Václav Kadleček, Pavel Bartoš, Michal Adamec, Petr Koubský, Jan Kopecký, Robin Jestříbek, Jaroslav Kubelka