«

«

Zář 24

Juniorka stále bez bodu

Pondělí 24.9.2018 SK Sršni Kutná Hora – SK Černošice 2:5 (1:0,1:2,0:3) Juniorka se v pondělní dohrávce čtvrtého kola KLJ představila v nové sadě dresů. To je však pro domácí fanoušky pohříchu jediná pozitivní informace z tohoto zápasu.

I přesto, že jsme požádali o posunutí zápasu, nepodařilo se Sršňům nastoupit v nejsilnější sestavě, naopak hosté se posílili, byť minimálně tři jejich posily nemohly naskočit hned od  úvodních minut zápasu, protože nekompromisní rozhodčí trval na dodržení stejné barvy kalhot…

Na úvodní branku se čekalo až téměř do konce první třetiny, kdy přesně dvě minuty před jejím skončením ujel Kuba Cihlář po křídle a nejprve sice trefil do prsou hostujícího brankaře, ale s dorážkou už naložil lépe a poslal Sršně do vedení. Hosté dokázali srovnat ve 24. minutě z přísně nařízeného trestného střílení a ve 26. minutě se ujali v přesilovce vedení 1:2. Podobně jako v první třetině, se k vyrovnání prodral Kuba Cihlář a ve 35. minutě srovnal stav na 2:2. V dalších dvaceti minutách měli sice blízko ke skórování oba dva týmy, další branku však vstřelili hosté, když v 54. minutě dokázali využít další přesilovku. Neuběhla ani minuta a domácí již prohrávali o dvě branky a za dalších 40 sekund hosté opět v přesilové hře uzavřeli stav utkání na 2:5.

Poslední  soupeřem ze „základní“ skupiny soutěže, se kterým ještě Sršni nehráli je celek z Velkých Popovic, kam Sršni zajíždí v pátek 28.9.2018.

Vyloučení: 8 (+1×10) – 4(+2×10)

Využití: 0 – 3

Oslabení: 0 – 0

Sestava: Wagenknecht (Pekař), Hobza – Macháček – Klazar, Fišar – Kadleček – Bartoš, Hnilička – Hladík – Cihlář, Kopecký – Brich, Link – Bachtík,

Trenér: Stanislav Bednář