«

«

Úno 16

Juniorka znovu vyšla naprázdno

Pátek 15.2.2019 HC Letci Letňany – SK Sršni Kutná Hora 7:0 (1:0,1:0,5:0) Pokud Sršni pomýšleli na to, že si napraví reputaci po dvou předchozích zpackaných zápasech, hned od úvodních vteřin zápasu bylo jasné, že před sebou mají velice těžký úkol…

Čas 00:10 a vyloučen první hostující hráč, čas 02:02, vyloučen druhý hostující hráč… V první třetině dohromady čtyři menší tresty, čili téměř polovinu třetiny jsme hráli v oslabení. I když jsme paradoxně obdrželi branku v přesilovce až při celkově šestém oslabení, s tak kvalitním mužstvem jakým Letci jsou se s podobným způsobem hry dá vyhrát jen těžko. V první i druhé třetině nás „nad vodou“ držel především výborný Filip Wagenknecht v bráně, domácí byli rychlejší a mnohem lépe kombinovali, přesto dokázali v první třetině skórovat pouze jednou a to v 6. minutě. Nejvíc vyrovnaná byla prostřední část hry, konečně jsme si i my dokázali přihrát a občas zaměstnat domácího brankaře. Přesto jsme třetinu prohráli 1:0, když domácí skórovali ve 28. minutě. Ve 49. minutě domácí dokázali využít přesilovku a o 15 sekund později přidali čtvrtý gól. Bylo to důsledkem jejich zvýšené aktivity a současně výrazným propadem naší bojovnosti. Zde se zřejmě projevilo tréninkové manko některých hráčů z posledního období. K tomu je samozřejmě třeba připočítat další čtyři dvouminutové tresty, které nám na silách nepřidaly a na malér bylo zaděláno… Domácí pak za našeho chabého odporu přidali v 53., 55. a 58. minutě další branky, kdežto Sršni v nadstavbě po páté nevstřelili ani jednu a prohráli tak 7:0.

Vyloučení: 5 – 12

Využití: 1 – 0

Oslabení: 0 – 0

Sestava:Wagenknecht (Pekař), Koubský – Plíhal – Hobza, Mikeška –  Klazar – Cihlář, Zíka, Bartoš ,Hnilička –  Bachtík,  Link – Kopecký

Trenér: Michal Procházka